Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Rosszlányokon mit jelent a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszlányokon mit jelent a "ha megkérsz" kitétel?

Figyelt kérdés
Ezek extra fizetős feature-ök az adott csajnál, vagy pontosan miről van itt szó?
jún. 20. 12:06
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Volt olyan, hogy kértem 1óra szervizt és tenyleg normalis kulturalt volt a hölgy ( szerintem volt 28 korba ) hogy mik az elkepzeleseim kutyapoz missi francia lovaglos és megkertem valami szexy Combfixben varjon mar mert az a gyengém és meg ugye ra kerdezett szemelyesen van-e fetisem mondom persze Láb az van ès mondta hogy amiert ilyen kedves voltam vele ingyen megkaptam az a szervizt is tole kerdeztem tole mert ez mennyi lett volna pluszba? Az 10-15k ha rá is élveztem volna. De szimpi voltam neki allitasa szerint szoval kaptam egy enyhe laberotikat footjobbal happy finishel 🤗
júl. 19. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
0%
“ha megkersz” = csúsztatsz egy huszast
júl. 19. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!