Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Ha ritkán vagytok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha ritkán vagytok kielegitve könnyen el lehet csábítani titeket szexre ?

Figyelt kérdés
Ugy értem hogy a pasitok kevés vagy nagyon ritkán szexeltek , ilyenkor hamar el lehet csábítani titeket és lefekudtok egy illető férfival?

jún. 20. 09:28
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
76%
Egyáltalán nem lehet
jún. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy melyiket.
jún. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
0%

Én férfi vagyok de nem akarom megbántani a párocskámat azzal hogy félreba.


Meg lehet beszélni, sok nő szerint (akik voltak már olyan férfival aki jó az ágyban) a férfiak 90 százaléka nagyon rossz az ágyban. Rövid ideig bírják vagy csak kevés előjátékot akarnak, könyörögni kell nekik, rosszul nyal, vagy sehogy, vagy önzően csak a saját élvezete érdekli. A nő ha ezeket szóvá meri tenni..

Szeretni kéne a párunkat akkor ilyen kerdes nem is lenne. Aki meg alkalmatlan egy kapcsolatra, ne tegye tönkre mások életét.

jún. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
100%
23-as ez igaz. De ettől függetlenül akkor is lesznek nők és pasik is akik félre dugnak egy átlagos vagy jó szex esetén is.
jún. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:

Aki alkalmatlan egy kapcsolatra ne tegye tönkre mások életét...

Ezt nem azokra mondtam aki rossz az ágyban, hanem a hűtlenekre.

jún. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
49%
En pont igy jartam egyik exemnel. Bena volt az agyban, ezert ciki nem ciki de megcsaltam a volt szexkapcsolatommal.
jún. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

Megpróbáltad megbeszélni mit hogy csináljon hogy jobb legyen az ágyban? Miért ex? Miért szakítottatok, azért mert lebuktál vagy egyéb?

Legalább titokban csaltad hogy ne legyen a fél világ előtt megalázva? Hogy ne súgjanak össze a háta mögött.

Bocs csak érdekelnek az ilyen kapcsolatok hogy szoktak alakulni.

jún. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
100%
Volt időszak amikor nem szexeltünk 3hónapig,de nem vett rá semmi hogy megcsaljam a páromat. Akkoriban összejött minden. Nagyszülők halála,költözés,felújítás,kutya betegsége ami nagyon sokba került…
jún. 21. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
75%

28 örülök hogy vannak ilyen emberek.

A csók szájra puszi is megcsalás neked? Mert nekem baromi rosszul esne és onnantól vége lenne a bizalomnak, azon kattognék szoktak e dugni is, vagy fognak e. Hiába mondaná hogy nem. Aki átver abban nehezebben bízok. Ha megbeszéltük hogy nekem és a legtöbb embernek a csók is megcsalás, ha megbedzéltük hogy nem fog soha ilyet tenni, de mégis megteszi, az átverés.

Nekem nagyon nehezen menne hogy elfelejtsem hogy egy másik férfival ilyen viszonyban van, volt.

Egy megcsalás rövid élvezet de utána egész életében az ember ha a párjára néz és tükörbe... Nem éri meg az az egy óra, azt utána nem lehet vissza csinálni egy életen át onnantól a párod nem mondhatná el magáról hogy az ő párja mindig hűséges, sosem csalta.

jún. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

6. Látom nagyon sok kapcsolatod nem volt, vagy ha volt is eléggé kicsinyes vagy.

Ez nem így működik, a nők nem ilyenek.


Nálunk sem annyira sok a szex, nekem napi 2 is ideális lenne de hát se idő mindig se hely. Ez van. Sosem csalnám meg a páromat.

jún. 21. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!