Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Volt valaha valamilyen emlékez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt valaha valamilyen emlékezetes születésnapod?

Figyelt kérdés
Holnap leszek 28 (f) és kíváncsi vagyok volt e már valaki,aki a születésnapját valamilyen emlékezetes módon ünnepelte meg.

jún. 19. 23:33
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Ez miért szexualitás?
jún. 20. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%
#1 na vajon. biztos arra kíváncsi a kérdező, milyen ízű volt a torta... ja, nem.
jún. 20. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
73%
21.szülinapomon 2 lánnyal szexeltem egyszerre. Sose felejtem el azt az éjszakát! 😁
jún. 20. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
20 adik szülinapom egy házi buliban Két csaj szopott le
jún. 20. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Idén voltam 39. Olyan bdsm szeánszot kaptam a felesédemtől, hogy felizgulok, ha eszembe jut. Sosem gondoltam volna, hogy ilyen jó domina tud lenni. Kértem folytatást, de azt mondta, majd jövőre.
jún. 20. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Még az egyetemen volt régen hogy, nem ért rá senki eljönni velem meginni egy sört szülinapom alkalmából ezért gondoltam egyet és elindultam egyedül. A sokadik helyen odakerultem egy csapat külföldi cserediákhoz. Nem emlékszem pontosan (az idő és a pia ...) hogy észt vagy lett volt a csaj, de nem is számít. Viszonylag hamar kialakult a kémia, órákon át ment egymás agyának a húzása, a vége az lett hogy mi hamarabb léptünk a csapatból és mentünk a csaj albérletébe...

Addig és azóta sem (pedig közel 20 éve volt) szexeltek ilyen jót. Eszeveszett jó volt a csaj a mozgása a kisugárzása minden. Semmi extrát nem csináltunk de még így is nagyon jó emlék maradt.

jún. 20. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

"Sosem gondoltam volna, hogy ilyen jó domina tud lenni. Kértem folytatást, de azt mondta, majd jövőre."

bazeg, hát ha ez így történt, az rosszabb, mintha nem csinált volna semmit. most olyan, mintha lenne egy porschéd, de az év hátralevő részében csak állna a garázsban, és következő születésnapodig várnod kéne, hogy újra mehess vele

jún. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Pont, a 28.-ra nem (akkor csak berúgtam), de 30. környékén elmentem egy swingerbe és igen-igen jól éreztem magam :)
jún. 20. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!