Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Érdekelnek a fétiseid mögötti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdekelnek a fétiseid mögötti motivációk, vagy jobb a boldog tudatlanság?

Figyelt kérdés

pl. én eléggé nagy láb b.zi vagyok, ezt simán fel is vállalom de azt, hogy ez egy alárendelt szerep kedveléséből jön nálam már nem feltétlen olyan amibe szeretek belegondolni vagy épp reklámozni a nők felé.


Egyáltalán a kielégüléshez, szex élvezetéhez kell tudni azt, hogy miért jó nekünk valami?



jún. 19. 12:28
 1/10 anonim ***** válasza:
52%
Tudom idehaza ezt nem szeretik hallani mert mindenki "tökéletes" erre ninc szükség mert ez ciki de hát: Pszichológus méghozzá szexuál csak mivel kevés van belőle itthon így baromi drága de minden ilyennek oka van mert kialakult szóval ott meg lehet találni az okokat és ha valami neked nem jó akkor azon tudtok dolgozni, hogy megszabadulj tőle. De mivel hosszadalmas folyamat így senki sem megy el és így.....na mind1. De drukkolok neked, hogy megtaláld a válaszokat a kérdéseidre :)
jún. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Engem érdekel az ilyesmi, de nekem a szó hétköznapi értelmében van csak "fétisem". Orvosi értelemben nincsen, mert nem szükséges a kielégülésemhez és meg is tudok lenni nélküle, ha a partner nem szeretné.


A motiváció pedig azért érdekel, mert szerintem tök érdekes téma, hogy tud kialakulni egy adott dolog. Persze sok az aberrált dolog is és a legtöbb ilyenre tudtommal nincs konkrét 100%-os magyarázat.


Az pedig számomra egyértelmű, hogy titkot nem csinálok abból, hogy mit szeretek a szexben vagy mit próbálnék ki szívesen, mert szerintem semmi értelme nincsen a titkolózásnak egy olyan ember előtt akivel "komolyan" tervezel.

jún. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

ma 12:37

én élvezem amit csinálok, csak ha elkezdek azon gondolkozni, hogy miért csinálom, mi az ami izgat benne az már rossz érzéssel tölt el sokszor. (pl. pasiként nem arra nevelnek, hogy te legyél alárendelt szerepben, pasik fejében nem az van, hogy az ilyen gyengeségeket fel lehet vállalni nők előtt, ne adj isten ők ebben partnerek is lennének, ...)

jún. 19. 12:43
 4/10 anonim ***** válasza:
Szeretem amikor a nő a számba vágja a labkörmèt.
jún. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én kicsit félreértelmeztem/félreolvastam.


A fétisek mögötti dolog érdekel úgy általánosságban véve.


#2 voltam.

jún. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Láb- és hónaljfetisiszta vagyok. Gyanítom, hogy azért, mert a szagok indítanak be, márpedig ezek a legszagosabb testrészek közé tartoznak.
jún. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
6,teszel érte hogy változz vagy nem is akarsz?
jún. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Részben tudom az okát, de úgy látom/érzem, hogy már egyre jobban nem érdekel, mert nem érdeklődöm semmit sem az emberek iránt.
jún. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#7 Miért akarnék?
jún. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem izgi "megfejteni" ezeket, nekem így még élvezetesebbek a fétiseimet megélni. Szeretek ezekről beszélgetni
jún. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!