Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek ha mindig túlrántja...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha mindig túlrántja a figymát?

Figyelt kérdés

jún. 19. 09:42
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
Szólj neki talán.
jún. 19. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
Mi az a figyma?
jún. 19. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Tulrántja? Szakad a fék?
jún. 19. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
85%

Lehet hogy durván fog hangzani igazából elég kellemetlen a dolog de... szólj neki hogyan csinálja

Vagy mutasd meg

Én párom is annyit bírt kinyögni hogy ne csináljam kézzel is szopás közben erre sok sok évvel később kiderült hogy csak túl erősen szorítottam -.- néma gyereknek anyja se...

jún. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
83%
Az esetleg nem jutott eszedbe, hogy beszélgetés. Elmondod neki, hogy jó neked, esetleg ő is elmondja neked a kívánságait és máris jobb lesz mindkettőtöknek.
jún. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez van, amikor kúrni már van agyatok, kommunikálni még nincs.

Pont, mint a csirkék kb.

jún. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
75%
Mit tegyél, figy"' má, ha így folytatod szemöldök csipesszel fogom csipegetni a csiklódat, hogy érezd, hogy én mit érzek éppen.
jún. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!