Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire nehéz férfiként...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire nehéz férfiként szexhez jutni? ( fizetős nem számít)

Figyelt kérdés

jún. 19. 07:25
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
0%
Nekem elég csak fűtyentenem és üldöznek a csajok.
jún. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
60%
Miért, meg akarnak verni? :D
jún. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
0%

Level over 9000.



40F incel

jún. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
0%

Kifejezetten nehéz. Még öleléseket, csókokat, simogatásokat sem tudom, hogy "kell" szerezni. Én megadnám, de mindig azt kapom meg, hogy túl gyors vagyok és ez nem így megy.


Szükségem van arra, hogy találkozzak egy súlyosan sérült, reményvesztett, szeretethiányos lánnyal, akivel megbecsülnénk egymást, akit boldoggá tehetek, aki nem lökne el magától.

jún. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
36%

Utolsó undorítóan szánalmas vagy.

Értem hogy nehéz egyedül,de a megoldás nem az hogy kihasználsz egy kiszolgáltatott lányt aki csak azért nem lök el magától mert nem tud:D

jún. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Az ilyen emberek nincsenek tisztába magukkal

Nem egy masik embertol kell varni a megoldast hogy majd jobb lesz

jún. 20. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 Senior Séf ***** válasza:
Nekem szerencsém volt. Mondhatnám, záporozott rám a szerencse. Külcsín terén nem bánt velem szűkmarkúan sors. Gondolom, ennek volt köszönhető, hogy 16 évesen a fölöttünk lakó csinoska özvegy a szárnyai alá vett, és bevezetett a testi szerelem, valamint a női lelkivilág és gondolkodásmód rejtelmeibe. Ezek ismeretében kikövezett út vezetett a bugyikba. És ha mindez nem lett volna elég, tűrhetően gitároztam-énekeltem, és 20 évesen már a mi bandánk szolgáltatta a szombat esti élőzenét a megyeszékhely egyetlen diszkójában.
jún. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 Senior Séf ***** válasza:

Ja, ez persze még az átkosban történt. Ma, tollagullott öreg csókaként csak az emlékek maradtak.

65F

jún. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

#17



Akkor nyertel a genetikai lotton. Vagyis a blackpill-es csavoknak van igaza. A gitarozos resz annyira nem relevans, ha ennyire oreg csoka vagy, biztosan emlekszel Presser Gaborra. O nem turhetoen zenelt, hanem egy zenei legenda, es a '60-as evekben Amerikaban is jart, amikor te meg Jugoszlaviaba se mehettel. Es, mit ad Isten, nem kellett a noknek, mert nem nezett ki jol, mig pl. kortarsa, Kobor Janos derekig jart a punciban.



Szoval errol ennyit :)



40F incel

jún. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!