Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, vettétek már el pasi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, vettétek már el pasi szüzességét, úgy, hogy nem jártatok, csak alkalmiban, esetleg fogadásból?

Figyelt kérdés

Ha igen, hogy történt? Hány évesek voltatok, mennyi a srác és hányadik partneretek volt, mennyire voltatok akkor már tapasztaltak?


Lehet privátban is, ha féltek a negatív kommentektől...



jún. 17. 09:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Csak leszoptam több szüz srácot,leginkább fogadásból

Leginkább 18-19 évesen 23/l

jún. 17. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
74%
Igen. Barátnőm tesóját. Én voltam 18 barátnő öccse 15. Igazából ez egy szivesség volt.
jún. 17. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
68%
Igen.Popsiba dugtam mikor 32 éves volt és összejöttünk.Előtte még senki se csinálta neki.
jún. 17. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

2 vagyok.

Elfelejtettem oda írni hogy nem kérek privátot. Kaptam 5 levelet😀😀🤣 Megválaszolom itt:Be voltunk csiccsente, már előtte is beszélt nekem a barátnőm hogy az öccse nagyon oda van mostanábana szexualitásért. Kapta rajta hogy a szobajában volt a bugyija, vagy hogy leskelődött, vagy épp állt neki már csak annyitól is hogy látta őt fehérneműben. Szoval rá volt kattanva 😀 Valahol meg is értettük, ő sajnálta is, meg jó lett volna ha mást néz ki magának😊 és ha megtenném utánna biztos rám terelődne a figyelme. De tényleg igy is lett. Utanna még jó sokáig irogatott hogy megismételhetnénk😀

Ugy törtent hogy félre hivta beszélt vele, behívta a szobába, leültette én meg hát elkezdtem neki😊

Egyébként meglepően nagy volt neki, vagy nem gondoltam volna már hogy ekkora egy ennyi idősnek. Még csak hozzam se mert érni, én csináltam mindent😊 aranyos volt egyebként tartott vagy 4-5percig is.(elég jó) Meglepően sok jött neki és másabb volt mint egy mondjuk egy harmincas pasinak. Krémesebb volt. Ennyi remélem mindent megvalaszoltam.😀

Nem kérek privátot!!!😀

jún. 17. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
19%
Hat ez eleg kamuszagu sztori,nagyon nem csodalkozom lassan vege a sulinak...
jún. 17. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
45%
Persze hogy nem kérsz privatot,kicsit se lenne gyanus,hogy a válaszoló jozsi...
jún. 17. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
59%

🤷‍♀️

Nehari, ezzel nem tudok mit kezdeni. Leírtam ennyi. Ha nem hiszed nekem mindegy. Nem is értem.

jún. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
41%

Honnan tudod egy harmincas pasie kremes??

Amúgy romák vagytok? Ott gyakori az ilyesmi

jún. 17. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
jún. 17. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
25%
Azért gyanus a sok röhögö fej,te se birod ki nevetés nélkül, azért érdekes fantázia.
jún. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!