Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak én vagyok ennyire lemarad...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én vagyok ennyire lemaradva a koromhoz képest? Ez a viselkedés most már normális?

Figyelt kérdés

Mindjárt 19 leszek. A koromból is adódóan, meg én alapvetően is ilyen típus vagyok, nagyon vágyom a szexre, nagyon szeretném a különböző formáit végre átélni. Viszont szűz vagyok még.

Nos tegnap egy barátnőm elment másik 3 baráttal sátrazni, akikkel én már nem tartom a kapcsolatot, mert alkoholista tróger banda lett (nem átvitt értelemben, mert konkrétan schnüssel és piával kezdik a reggelt). Ezen a sátrazáson 2 lány és 2 fiú volt, kb mindenki dugott mindenkivel, ma meg azt mondogatják hogy "ja én képes vagyok elfelejteni, nem az, csak akkor te is és akkor barátok maradunk". A barátnőmnek, aki ott volt, a héten ez a 3. partnere. A többiekét számon se lehet tartani.

Ne gondoljátok, hogy ítélkezni akarok. Nekem túl sok dolgom van ahhoz, hogy mások életével foglalkozzam, én tudom hogyan akarom élni az enyémet, ez a lényeg. Mégis ez az egész elgondolkodtatott. Én a szexre nem így gondolok, ilyen tárgyilagosan, mint ők, hogy kb ugyanannyira hétköznapi nekik szexelni mint lefürödni este. Nem csak azért, mert az életük részévé vált, hanem mert teljesen közönyösek. A szexnek akkor is van fontossága és varázsa, ha már ezredszer csinálod. Meg én soha nem lennék képes "elfelejteni" egy ilyet csak úgy. Miért is kéne? Ők úgy állítják ezt be mintha kötelező volna, és ezek lennének a szabályok, és ha eltérsz tőlük, gáz vagy és gyerekes. Mintha alapvető érzéseket se lehetne érezni. Nem szerelemről beszélek, hanem intimitásról, gyengédségről, szimpátiáról. És mielőtt azzal jönnétek, hogy csak azért ilyen érzéketlenek, mert egyéjszakásról van szó, nem: a párkapcsolataikban is ugyanilyenek. Mondani se kell, szarrá csalják a másikat.

Én tudom, hogy nem vagyok elég érett a koromhoz képest. Tegnap újraolvastam az Értelem és érzelmet, és én így képzelem a szerelmet, meg a lemondást. Hogy bármit csinálunk, soha nem vagyunk elfásultak, főleg ha ilyen fontos dolgokról van szó. Hogy a tetteinknek van súlya.

Tényleg ez az átlag fiatal manapság? Mert én csak ezt tapasztalom. A sok könyv, amit olvastam, a filmek amiket néztem, azokban a férfiak mind képesek dühöt, csalódottságot, szerelmet, fájdalmat, boldogságot érezni, és érdekli őket, hogy kivel fekszenek le. Tényleg így megváltozott a világ?

Ez engem csak azért érdekel, mert azért szeretném majd elveszteni valakivel. Meg szeretni valakit.



2024. jún. 16. 17:04
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
#9 köszönöm, ezt azért megnyugtató hallani. Az is jól esik, hogy valaki látja ezt rajtam kívül, mert a velem egykorúak hülyének néznek. Már kezdek egyre jobban elkeseredni ennyi csalódás után, de hát úgyis csak annyit tehetek, hogy várok.
2024. jún. 16. 17:34
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Valóban a többség idővel megkomolyidik, de ettől még nem mindenki változik meg. Van egy csaj ismerősöm, na ő pont ez a kategória volt, mielőtt férjhez ment. Össze vissza kefélt, meg két pasival egyszerre, másik csajjal stb. Most 30éves, van egy fél éves gyereke és privátban panaszkodik nekem a férjére, de megállás nélkül. No meg kívánja is erősen az import répát. Én nem adok neki, mert nem rondítok bele más házasságába. A legszebb az, hogy hetente posztolgat családos fotót és mindegyikhez oda írja, hogy imádlak kisfiam, imádlak egyetlen férjecském. A többi fotója kipakolt csöcsös és segges kép önmagáról. Szóval a vér em válik vízzé. F32
2024. jún. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem te is csináld úgy ahogy akarod, meg ők is úgy csinálják ahogy akarják. Ezekszerint ők nem a te társaságod. Ettől függetlenül ne gondold azt, hogy az élet (és a szex) olyan, mint amit a filmekben látsz és a könyvekben olvasol. (Hacsak nem dokumentum filmeket és tudományos könyveket olvasol.) Mindkét műfaj szórakoztatásra való és arra, hogy bizonyos dogokat töményen, eltúlozva, kiemelve nyomjanak az orrunk alá. Ilyen a dráma, ilyen a romantikus történekt, ilyen a krimi és a scifi is. Ahogy a pornóra szokták mondani, hogy nem a valóság, úgy az sem az, amit te olvasol. Tehát nem kell a barátaid valóságában élni, de ne hidd azt, hogy az azt az idealizált történetet, ami neked a könyvben vagy a fimben tetszik, azt majd megtalálod a valóságban is.
2024. jún. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Ne érdekeljen, hogy ki mit mond, vagy hogy mi most a "trend" úgy élj, ahogy Neked jó. Csak azt tedd meg, amire igazán vágysz és akkor, ha biztos vagy benne, hogy eljött az ideje.
2024. jún. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 Senior Séf ***** válasza:
60%

"Aki nem igényes 18 éves korában az később se lesz az."


Ja. Meg aki nem szobatiszta kétéves korában, az később se lesz az.

Ne legyünk már álszentek! Az ember folyamatosan változik, fejlődik. És minden életkornak megvannak a maga "kötelező" körei. Gyerekként játszani kell, kamaszként megkeresni, feszegetni a határokat, hülyeségeket csinálni, és begyűjteni az érte járó pofonokat. És ha valakinek 1-el kezdődik a személyi száma, az ebben a korban még a legyet is megdugná röptében. ÉS EZ ÍGY NORMÁLIS!

2024. jún. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
52%

Ilyen régen is volt.Te úgy éld az életed,ahogy neked jó.

A szex,ha élvezed,semmilyen formában nem tárgyiasít.A szerelem nem garancia arra,hogy jó lesz.Egy kapcsolatban se elég a szerelem,ha nem illetek egymáshoz.

2024. jún. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 gabor49 ***** válasza:
7%
igazuk van tudnak élni menjél csak velük szorakozz nem kell ennyire prűdnek lenni
2024. jún. 17. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
0%
A szex nem gyerekjáték lenne, de sajnos az lett, mivel azt a mai kor hekkeli a különböző fogamzásgátlási lehetőségekkel és hypolja a szexiparral. Ha mindez nem lenne, akkor beláthatnák az emberek, hogy érettség kell hozzá és nem csak az élvezetről szól, hanem elsősorban a gyermekvállalásról, ami egy erős köteléket feltételez a két személy között. Úgyhogy kedves kérdező szerintem még te is kislány vagy ehhez, huszonévesen már jobban fogod tudni, hogy mit akarsz és akkor sem leszel semmiről sem elkésve. Mindezt úgy írom, hogy imádom a szexet és semmilyen vallásos beütésem sincs, egyszerűen szeretem mélyebben megérteni és ezzel együtt megérni dolgokra.
2024. jún. 17. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
72%

Ritka normális lány vagy. Egyszerűen nem jött el még a te időd. Fiatal vagy és nem maradtál le semmiről. Míg beérik neked később az igazi boldog kapcsolat, ahol átélheted a szerelem minden szépségeit addigra drága barátoskáid kiégnek és ki ábrándulnak mindenből. Régen nagyon szerettem volna ilyen lányt, de sehol se találtam, mivel a fenn emlegetett többség volt akkor is.

F 37

2024. jún. 17. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
87%
Igazából úgy élj ahogy te szeretnél élni. Az első szexuális együttléteknek mindenképp meg kell adni a varázsát aztán kipróbálhatsz mást ha neked ahoz van kedved. Maradsz a romantikusnál vagy nem..
2024. jún. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!