Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire tartjátok betegnek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire tartjátok betegnek, ha egy 34 éves férfit szexuálisan vonzzák a 16-17 éves lányok?

Figyelt kérdés
Már átment dolgokon, kapcsolatokon, elvált, gyereke van. Gyakran érzi ezt a korosztályt éretlennek, naivnak vagy épp irányításra szorulónak, és furcsán érzi magát, amiért a kialakult fiatal női formák ilyen hatással vannak rá.

jún. 14. 16:14
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
75%
Abszolút nem tartom betegesnek, s ahogy a felettem válaszolók is írják, tényleg olyan kirívóan is öltözködnek, hogy fából kéne, hogy legyen a tököm, hogy sokszor ne merevedjen rájuk nekem is, pedig én sem kezdenék kis velük nyilván 30-as pasiként!
jún. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
62%
Érthető annak fényében ahogy egyik másik felöltözik, smink, cicanaci, miniszoknya. ha kezdeményezne a kiscsibe szemrebbenés nélkül rámennék. :D
jún. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
84%

Egyáltalán nem beteges. Az ilyen korú lányok nagy része testileg már teljesen felnőtt. Plusz ahogy előttem is írták már, még rá is tesznek egy lapáttal.

Mióta 30 fölött vagyok nekem is volt 1-2 kalandom 17-18 éves lányokkal. Nincs ebben semmi rossz.

Akik meg pedofíliával dobálóznak, meg sajnálják szegény lányokat, azoknak fogalma sincs, hogy ezek a mai fiatal lányok miket művelnek.:)

jún. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
82%

Kamaszként nem sokat jártam sehova. Egyszer adódott egy alkalom mikor 15 éves voltam, hogy elmehettem az akkor 20 éves unokatestvéremmel egy koncertre amit egy szórakozóhelyen szerveztek.

Nem öltöztem kihívóan, egyáltalán nem sminkeltem, hosszú farmerbe és a nyakamig felgombolt ingbe hagytam/-tuk el a házat. Viszont a "réteges" öltözékem ellenére is betalált egy 34 éves férfi, állandóan a közelemben volt, minden áron meg akart csókolni, egész este nem tudunk tőle szabadulni, haza is akart kísérni.

Az esetet követően azóta sem mentem ilyen helyekre és nagyon sok idegig féltem egyedül kimenni bárhova is.

Szóval most nem pártolni szeretném a mai tiniket a már-már hiányos öltözékük miatt, én csak azt szeretném mondani ezzel, hogy nem feltétlenül az öltözködésen múlik mikor egy felnőtt férfi a kislányokra pályázik.


20N

jún. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

14-es vagyok


Kiről meséltem ő is egy elvált férfi volt, elmondása szerint volt egy kisfia.

Már akkor (és most is) nagyon betegnek tartottam/tartom ezt a jelenséget.

jún. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
82%
#15 Igen, de a kérdésben szó sem volt nemhogy nyomulásról és zaklatásról, de még a legóvatosabb kezdeményezésről sem. Egyébként kéretlenül nyomulni a másikra semmilyen helyzetben nem oké, a másik öltözékétől és életkorától függetlenül.
jún. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
43%
45 vagyok és rendszeresen összejárok dugni a szomszéd 18 éves lányával. (a szomszéd persze nem tudja, lol) szóval egyáltalán nem beteges.
jún. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Ez most ki akiről szó van? De egyébként mindegy. Sok az idős fiatal közti kapcsolatok száma, és sajnos már a 14 évesektől kezdve, ahogy olvasom, és beszélhetek lányokkal. Egészen a csillagos égig mennek a korhatárok. Nem igazán egészséges!
jún. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Ismerek nem egy fiatal srácot, aki még kimondottan az idősebb csajokra hajt. Mivel a nők mindig a gyengébbik nem, így úgy kell kijönniük a dologból, hogy ők ne legyenek molesztálva.
jún. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
61%
Engem 14tol 44 vagyok. És?
jún. 15. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!