Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire tartjátok betegnek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire tartjátok betegnek, ha egy 34 éves férfit szexuálisan vonzzák a 16-17 éves lányok?

Figyelt kérdés
Már átment dolgokon, kapcsolatokon, elvált, gyereke van. Gyakran érzi ezt a korosztályt éretlennek, naivnak vagy épp irányításra szorulónak, és furcsán érzi magát, amiért a kialakult fiatal női formák ilyen hatással vannak rá.

jún. 14. 16:14
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
63%
Amíg nem akar az én lányommal kikezdeni, addig nem nagyon érdekel.
jún. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
89%
Ahogy most öltöznek, nem csodálom...
jún. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
56%
Azért van mert a mai 16-17 éves lányok teljesen mások mint régen és érezni rajtuk azt ,hogy a legtöbb már dücskőzne 1 jót
jún. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
78%

Hülyeség! Tessék megnézni az ilyen korú, de ennél fiatalabb lányok alakját! Az a pasi aki ezeket nem tartja kivánatosnak vagy beteg vagy b..*zi!

És mielött bárki elkezdene pedofilozni, inkább nézzen utána a fogalom jelentésének/meghatározásának!

jún. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
84%
4 igazad van telibe én azért nem járok át a haverhoz mert a lánya igazi ki tini ribi és sajnos nagyon dögös 16 éves csicsa nadrágban van egésznap és nem tudok nem oda nézni igy inkább át se megyek
jún. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
39%

Nem beteges, az a beteges, ha ki is kezd velük. Én undorítónak tartottam, mikor 18 évesen 28 feletti pasik udvaroltak. Keressen mindenki magához valót, +-5 év belefér. Számomra is vonzóbb egy 22 éves srác, mint egy 35 éves kopaszodó pali, mégis betegnek tartanám magamat, ha leállnék velük, pedig folyton nézegetnek.

30N

jún. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
60%
Jogszabály szerint még belefér, némelyik 17 éves van annyira érett, vonzó hogy még én is megbúbolnám pedig nem bukok a kislányokra.
jún. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
39%
6 ha hiszed ha nem én tudok olyan kis ribiről aki rendesen rá mászik az farokra és csak 14 éves a tesvére meg 16 és mind a kettőt már ki kerázta az egész város ,hogy a csóri szüleik szégyenkeznek miattuk
jún. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
42%
Engem személy szerint egy jól kinéző 30as pasi nem zavar ha ismerkedik, engem a nagypapi figurák taszítanak és zavarnak😊
jún. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
69%
Én azt tartom betegnek, hogy leélt 34 évet, de ezek szerint nincs tisztában azzal, hogy pontosan ezek a normális érzések. IGEN, egy formás 16-17 éves csaj testileg fenemód szexi és IGEN, fejben éretlen, naiv, egy felnőtt férfivel való kapcsolatra teljességgel alkalmatlan.
jún. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!