Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egyetlen nőt 3 fiútestvér...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egyetlen nőt 3 fiútestvér dug felváltva, és mindegyik férfitól lesz gyereke, akkor a gyerekek unokatestvérek vagy testvérek? És a tesójuk gyereke az nekik kicsodájuk ha ugyanattól a nőtől szuletett mint a saját gyerekuk?

Figyelt kérdés

jún. 12. 16:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Unokatestvérek ill féltestvérek (mert anyjuk ugyanaz, apjuk más)


Unokatestvérek meg amiatt mert mindegyik apja testvére a másik apjának

jún. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Testvérek, mert az anya a közös pont mindegyiknél. Már csak elméletnek is durván beteg, perverz és gusztustalan, provokatív.
jún. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, gondolkodtál már azon, hogy tesót csinálsz?
jún. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
81%

Ez rohadtul nem csak elmélet, törvény nem tiltja, és a való életben is tuti előfordul ilyen, mint ahogy a gyilkosságok is arányosítva elég gyakran családon belül történnek ugyanígy a félrekúrásokhoz is nagyon gyakran legjobb barátot, tesót használja a partner. Tehát álomvilágban élsz ha azt hiszed ez csak a kérdező beteg, provokatív fantáziájában születhet meg.

Jó persze az hogy 3 testvér az már tényleg nagyon ritka, bár egészen biztos vagyok benne hogy ilyen is előfordult már az emberiség történetében.

jún. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
60%
Unokatestvér, és féltestvér
jún. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Névrokonok csak. Kolompárok.
jún. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
74%

2


Ha az egyik szülő már nem közös azok féltestvérek.

jún. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Öhh. Én csak azért kérdeztem, mert olvastam a hírekbe valami poliandriás dolgot, és így elkezdtem róla gondolkodni hogy most ki kinek a kicsodája 😭De amugy mostmár értem, végulis logikus.
jún. 12. 17:48
 9/12 A kérdező kommentje:
Nekem amúgy van 4 kisebb tesóm, és 17 éves lány vagyok, de koszonom az aggodalmat xD
jún. 12. 17:50
 10/12 anonim ***** válasza:
Sőt mi van akkor ha az anya és a 3 férfi tesók?
jún. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!