Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi volt a legperverzebb amibe...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legperverzebb amibe belementél?

Figyelt kérdés
Mi volt a kiváltó körülmény hogy megélted ?
jún. 12. 15:07
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
61%
Anal szex egy indiai pasival.
jún. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
93%
Nagyon tetszettem egy fiúnak, de nekem nem ő nem jött be, hanem a haverja. Egy házibuliban hát sokat ittam, de nem fogom erre... elmentem a haverjával szexelni titokban, félrevonultunk egy szobába. Ez az említett srác meg később ránk nyitott, ő is részeg volt már. Ki akart menni, de mondta a haverja, hogy maradjon nyugodtan. 😂 A vége egy szendvics lett mondjuk így, utólag szégyellem, de azóta se élveztem akkorát.
jún. 12. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
75%

Kipróbáltam milyen lehet ha kapok pár suhintást a fenekemre, hátamra eszközzel. Termeszetesen volt biztonsági szó de nem akartam feladni, birni akartam ameddig csak tudom. Nem álltunk meg pár után. A vége felé elsírtam magam de az az igazi jóleső sírás volt, ami a végén az ölelgetés,simogatás közben átment nevetéssé, majd ahogy elkezdett izgati a kezével átcsapott sóhajba és szexeltünk egy hatalmasat.😊

N

jún. 13. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
100%
Buliból sétáltam haza felé egyedül mert a barátnom lelepett egy pasival hamarabb. Nem akartam egyedul hazamenni es talalkoztam 2 sraccal,beszelgettunk nagyjabol haza is kisertek es az egyiket leszoptam.Igazabol elveztem izgalmas volt sose csinaltam meg ilyet addig.
jún. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
100%
Egy 40+os pasival szemeztünk hosszan egy szórakozóhelyen. 20 éves voltam akkor.Mindketten baráti társasággal voltunk. Kimentem a mosdóba, ő utánam jött. Váltottunk pár szót és megegyeztünk, hogy 1 óra múlva lelépünk a társaságtól és sétálunk, beszélgetünk kettesben. Szerintem nem a valós nevét mondta meg és tudom, hogy van felesége, gyerekei. Azt hallottam a társasági beszélgetésükből fél füllel. De mégis annyira vonzott, olyan izgató volt a közelsége,hogy elmentem vele sétálni. De kb. negyed óra múlva már egy kapualjban csókoloztunk, simogattuk egymást. Egy közeli motelben kötöttünk ki hamarosan, ahol órákig szexeltünk, kényeztettük egymást mindenhogy. Elképesztő intenzív punci,popsi,csikló orgazmus sorozataim voltak. Ő is többször belém élvezett. Annyira jó volt érezni, ahogy élvezte a szopást,meg bennem lenni. Szerintem mindketten nagyon nagyon átadtuk magunkat a szexuális élvezeteknek. Izgató visszagondolni rá. Sajnos többet nem láttam. Megbeszéltük, hogy titokban tartjuk és nem kereshetjük egymást. Ennek ellenére csak kíváncsisagbol próbáltam közösségi oldalakon a kevés információimmal keresni,de nem találtam. Ezért is gondolom nem saját nevét mondta.
jún. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
84%
A szexpartnerem belém pisilt (punciba) Én akartam kipróbálni, nehezen ment,mert álló farokkal nem ment neki, de aztán többszöri próbálkozasnál sikerült párszor. Nagyon tetszik
jún. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!