Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Offoltál-e már ezért valakit?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Offoltál-e már ezért valakit?

Figyelt kérdés
Tehát hogy a leöltözés után nem volt teljesen tiszta a partner alsóneműje?

jún. 12. 13:47
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Egyéjszakás volt olyan hogy a srácnak izzadtság csíkos volt az alsoja, nem is kicsit. De ettől függetlenül úgy tettem mint aki nem vette észre.
jún. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
17%

Leöltözés?

Merre laksz?

jún. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
71%
Ilyen nem volt de olyan igen, hogy már benne voltam és csóknál észrevettem, hogy elég kellemetlen szaga van a lánynak valamiért...na őt offoltam utánna.
jún. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
89%
Buliban a dress Code az volt hogy mindenki fehérben. Haverom húgával össze kavarodtunk. Egy átmulatott éjszaka után a fehér tangán volt aztán minden…. Az off csak annyi volt hogy nem nyaltam ki.
jún. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
56%

#4

Egy átmulatott éjszaka után minden csajnak már minden van a tangáján, azért szeretnek úgy dugni, hogy előtte megfürdenek.

Sok ilyen egy éjszakás csajt vittem föl magamhoz, bár mennyire is be voltak indulva, bár mennyire is ittasak voltak, mindig lefürödtek előtte, az viszont igaz, hogy a legtöbb amikor kijött a fürdőből engem már nem engedett fürödni, azonnal elkezdtek szopni ...

jún. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Volt . Első alkalom vele,mondta ő hátulról szereti kettő három lökés után a büdös punci szag és a segg vagy szar szag keveredve.. ki húzom gumin valami büdös nyálkás folyás . Mondom öltözz inkább fel és menj haza 😂😂😂
jún. 12. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
6-os 🤣🤣🤣🤣🤣
jún. 13. 00:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!