Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Jobb egy sokkal tapasztaltabb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jobb egy sokkal tapasztaltabb (idősebb) férfival elveszteni a szüzességet?

Figyelt kérdés
jún. 11. 17:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
6%
A szüzességet nem elvesziteni kell mint ahogy a koszos kutyának dobja oda a rongyot a büdös macska, hanem megőrizni a kedves férjednek akinek a nászéjszakán ezt ajándékba adod. És nem bűnös módon házasságon kívüli szexre és akár még szabadosan is szexuális eltévelyedésben eladod annak aki nem férjed. Örülj hogy szűz vagy. Férfiként írom
jún. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen szerintem egy tapasztaltabb idősebb jóban tudja hogyan bánjon egy szuz lánnyal mint egy tapasztalatlan fiatal,de ez nem biztos.
jún. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Szeretnék mostmár túl lenni rajta, azért gondoltam ő rá
jún. 11. 17:39
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem ettől függ.
jún. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Jobb. Tapasztaltabb és tud vigyázni rád.
jún. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
88%
Nem ezt azért nem így kell felfogni hogy esünk túl rajta híd el hogy akkor elég rossz élmény lesz az első azért kéne valami vonzalom is legyen egy kis romantika.
jún. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
87%

Egy fiatal is lehet nagyon érett és kellően figyelmes, ahogyan egy idősebb is lehet önző és nem kellően figyelmes. Sajnos ez a dolog nem a koron múlik… :( Én 19 évesen vettem el egy lány szüzességét és hála az égnek, tudtam annyira figyelni rá, hogy nem borzalmas élménynek, hanem egy nagyon kellemes első aktusnak élte meg. :) Nagyon nagyon sok odafigyelést és törődést igényel ez a férfitól!!!

31F

jún. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező. Honnan ismered azt az idősebb férfit? Megbízol benne?
jún. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerelemben jobb. Férfiként mondom.
jún. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
80%
Szívesen bár mikor... :P De szerintem vonzalomból, szerelemből sokkal jobban járnál e téren de komolyan. Tapasztaltabbal inkább tapasztalatot gyűjts, próbálj ki új dolgokat.
jún. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!