Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy találják olyan normális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy találják olyan normális csajt aki nem nevet ki a nagyon apró péniszem miatt?

Figyelt kérdés

Hogy keressem ezeket a kedves, értelmes lányokat?

25/F



#szex #pénisz #Very tiny dick
jún. 11. 13:02
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
10-es milyen?
jún. 11. 13:50
 12/27 anonim ***** válasza:
Olyan nem létezik hogy rossz a szemmértáked. Pontosan tudod miliméterre hogy mekkora a méreted hisz naponta többször méred és utánna jösz ide siránkozni. Próbálj már meg felnőni.
jún. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
12-es nem szoktam méregetni, és csak tanácsot kértem hogy hol keressek, és hogy találjak normális, kedves lányt.
jún. 11. 14:14
 14/27 A kérdező kommentje:

12-es de ha ennyire érdekel hogy mekkora van nekem, akkor itt ez a kép

[link]

jún. 11. 14:16
 15/27 anonim ***** válasza:
29%
Egyeltalán nem érdekel, aki pöcsképeket küldözget az szűzen fog elhalálozni :)
jún. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
87%
Hát ez még 7 centi sincs nemhogy 11. Mikro kategória. Szerintem ezzel ne akarj semmit csinálni és ezt tényleg jószándékkal írom.
jún. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ugyan nem lányként szólok hozzá. De szerintem semmiképpen ne akkor tudja meg a lány hogy mekkora a répád amikor először lát pucéran. Mert akkor tényleg kiválthat olyan reakciót hogy valaki kinevet. Szerintem érdemes ezt szóban jelezni finoman, mondjuk hogy ha neki nagyok az igényei akkor lehet nem fogtok egyezni és ha neki ez nagy probléma akkor ne erőltessétek. Egyébként sajnos a csajok egy része bunkó paraszt és nem empatikus, mint az emberek általában, sajnos van olyan reakció is amit kaptál. Ha van kedved még beszélhetünk privátban.

jún. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
82%
Hát haver őszintén mondom, ezzel semmire nem mész. Szerintem nincs olyan nő akit ezzel kitudsz elégíteni. A nagylábujjam nagyobb...
jún. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
84%
Ez a méret már nem empátia kérdése. Ezt nincs nő aki élvezni fogja. Akinek kicsit is számít a behatolásos szex, annak kevés lesz.
jún. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%
A péniszed a képen áll?
jún. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!