Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A pasim meglepett egy fantázia...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim meglepett egy fantázia szerepjátékkal , azóta másra sem tudok gondolni, miért?

Figyelt kérdés

Szóval hétvégén kicsit iszogattunk és párom kitalálta hogy kicsit kikötözne engem.

megkért hogy bugyi, melltartóban menjek le kutya pózba és a két kezemet odakötözte az ágyhoz, a lábaimat pedig a bokámnál az ágy lábához, a szememre pedig egy kendőt kötött. Ekkor azt mondta, hogy drágám van itt valaki aki csak miattad jött, a legjobb barátom fog ma este kényeztetni, tudom hogy helyes pasinak tartod. Belementem a játékba és adtam alá a lovat kicsit. Ő ekkor simogatott és csókolt minden irányból. Majd fokozta a dolgot és elkezdett arról beszélni hogy a barátjának mekkora farka van, és hogy mit szólnék ha megdugta.

Ekkor lehúzta a bugyimat és hozzám dörzsölte a farkát, vagyis azt hittem hogy azt. Amikor belém hatolt éreztem hogy sokkal vastagabb és feszít, nagyon jó érzés volt, így nem kértem hogy folytassa. Pár perc múlva már tudtam, hogy egy dildo van a kezében és azzal csinálja mivel a csípője, medencéje nem csapódott a fenekemhez.

Fantasztikus volt , végig csak arra tudtam gondolni hogy tényleg egy másik férfi van ott velem.

Amióta ez történt rengeteg fura fantáziám volt, ami régen soha. Mostantól mindig vágyni fogok egy nagyobbra?


jún. 10. 11:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%
Igyál még valamit!
jún. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
15%
A valóság más! Majd rájössz éssz.rul fogod érezni magad. Szerinted miért csinálta? Csak tesztelt, hogy mekkora ribizli vagy, és hogy mennyire vagy kapható vagy erre. Csúnyány letesztelt a kisfiú.
jún. 10. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
61%
Ezek alapján annyira felizgatott a szerepjáték hogy vágysz is rá és kívánni fogod!!
jún. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
2es, nem teszt volt, mert a pasim régóta mondogatja hogy vegyünk be valakit, próbáljuk ki hármasban, de eddig mindig nemet mondtam.
jún. 10. 11:47
 5/12 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem azért csinálta, hogy ezzel rávegyen téged a hármasra. :)
jún. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
34%
Sok a poresz
jún. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
85%
Milyen ügyesen rávesz a hármasra igy könnyebben rábolintasz mivel bevallotad mennyire is izgat.
jún. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
nem feltétlenül a hármas része volt az izgató, hanem az érzés amit a játék nyújtott.
jún. 10. 12:41
 9/12 anonim ***** válasza:

Beszélj vele hogy neked ez mennyire tetszett és hogy mi volt ami jobban bejött.

Utána közösen eldönthették mi lesz a folytatás, akár lehet belőle plusz pasi nagyobb mérettel de megmaradhattok a szerepjátékoknál is plusz eszközökkel...

jún. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
46%
Jol érzed, egy koszos alkesz munkás fasza keményebb és nagyobb a barátod szerszámánál, megéri kipróbálni egyszer-kétszer
jún. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!