Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok voltatok már kölcsönadv...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok voltatok már kölcsönadva,vagy többesben használva?Élveztétek,vagy vágytok rá?

Figyelt kérdés

jún. 10. 03:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%
Sub lányként igen és igen 23/l
jún. 10. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
94%
A barátommal és két haverjával.Szintén szub és jó volt.
jún. 10. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
94%
Osszejottunk szubok.. igen és igen. Minden percet imádtam.
jún. 10. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
92%

Igen voltam. A férjem annyira oda van azért ahogy szopok, hogy felajankotta az egyik legjobb haverjanak hogy leszopom😁 hogy mennyire izgatott? A szopás is izgató de maga az, hogy azért tettem ő mondta, na az más. És nem utolsó szempont, hogy amikor letérdeltet félig a hajamnál fogva a haverja elé és előbukkan a farok amit mindjárt le szopok, vagy akár le is szopat(akkor még nem lehettem biztos benne hogy torok dugás lesz a vége), abbba azért beleremegtem. Lelkileg keserédesen, de több volt az édes mint s keserű, testileg meg nagyon felizgultam nagyon felizgatott. És azt akaetsm hogy a legjobbat hozzam ki magamból hogy elégedett legyen velem elsősorban a férjem,aztán a haverja. Nagyon megköszönte a srác, el is ment utanna pedig nagyon megdugott a férjem.😁

38N

jún. 10. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 kisördög1 ***** válasza:
90%
Én a párom adtam így kölcsön, vittem bele a partiba és mindenki nagyon élvezte a játékot.
jún. 10. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
94%

Szoktunk néha,olyat játszani a buli vége felé, vagy amikor megunjuk, hogy oda kell mennem egy pasihoz-ezt a pasit ketten válaszjuk ki, de végül mindig a pasim dönt-és ugymond fel kell szednem. A minimum az hogy le kell szopnom. Nagyon izgalmas és élvezem de az 5ből eddig 2x sikerült az, hogy meg is dugatott velem a párom. A szex resze már rajtam áll hogy dugok e a pasival. Sajnos nem mindig sikerul elélveznem de igy is nagxon izgató. Meg hát otthon ugyis megkapom a pasimtól.:)

23N

jún. 10. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
55%
Irigyellek 4😁
jún. 10. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 kisördög1 ***** válasza:
7: Miért irigyled?
jún. 10. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbben talán nem vágynak rá, mert nem a normál kategóriába tartozik, hogy kölcsön adod a partnered.
jún. 10. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
90%
Azért irígylem, mert szivesen átélnék ilyet, kiprobálnám magam hogy milyen erzés és azt érzem hogy nagyon jó lenne. A párom ebben biztos nem lenne benne sajnos💁‍♀️
jún. 10. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!