Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Ha egy férfi szuper...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha egy férfi szuper az ágyban, akkor több dolgot elnéztek neki?

Figyelt kérdés
Például a jó szex miatt inkább nem szakítotok vele.A szexuális vágy az ösztön,felül tudja írni a józan észt?
2024. jún. 8. 11:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, mi lenne a szakító ok.
2024. jún. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
29%
Nem. Ez nem elég semmiféle kapcsolathoz.
2024. jún. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem tudatalatt minden nő ilyen, még ha saját maguk sem ismerik ezt fel.
2024. jún. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
23%
Nem
2024. jún. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
87%
Nem. Egy párkapcsolathoz ennél sokkal több kell. Szexkapcsolatra jó lehet, de arra sem nézek el akármit. Pl. ha bunkó, akkor nem lenne kedvem szexelni vele.
2024. jún. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Attól függ... a dolgok aránya a lényeg! Ha irgalmatlanul jó az ágyban, de még ép' nem totál vállalhatatlan a stílusa akkor talán - addig amíg nem lesz szerelmes az ember lánya másban. Ha viszont az ágyban 0, de emberileg normális akkor is ez a helyzet. A kettőre EGYSZERRE van szükség, nem külön-külön!
2024. jún. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!