Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Elsősorban a fiatalabb férfiak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elsősorban a fiatalabb férfiakat kérdezném, akik idősebb nőkről fantáziálnak vagy akár kapcsolatuk is van vele. Milyen képeket, videókat néznétek szívesen egy 46 éves, érett, szexi nőről?

Figyelt kérdés
jún. 8. 00:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Bikinis, alsóneműs képeket, kézzel takarósakat, amiken azért látni a lényeget. Képet a melléről, combjától, amire ráírta a nevem. Masztis videót.

:)

jún. 8. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyeneket, mint az első. Esetleg pisilős videókat. Meg egész alakos akár pózolós képeket.
jún. 8. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Karatés (vagy ezt a szerepet játszó) nőt, aki épp a lábával móresre tanítja a férfit, majd talpnyalatás, talpmasszázs és hasonlókat művelnek.

A lábméret 40-42.

jún. 8. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Jó reggelt. Leginkább olyanokat, hogy reggek fel kel és megy fürdeni, vagy valamilyen szexisebb helyzetben kilesni, akár maszti közben, vagy egy lengébb köntös. Tudom ennek van egyfajta "mom" oldala is, de engem javarészt ez indít be igazán.
jún. 8. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Suetonius ***** válasza:

Én anno sejtelmes képeket és hangüzeneteket kaptam. Amin hallhattam a maszti csúcspontját... ;)

32F

jún. 8. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Suetonius ***** válasza:
Akkor kb 26 voltam. :)
jún. 8. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Leginkább egy szeretői viszonyt apolnek egy középkorú nővel.

Nem fotó ilyenek.

Egy jó szex amikor kedvünk tartja

jún. 8. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A lényeg lemaradt 21f bp
jún. 8. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!