Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vannak olyan idősebb (30-50)...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan idősebb (30-50) nők akik fantáziàlnak tinikrol? Szívesen beszélgetnêk velük.

Figyelt kérdés
36N vagyok de gondolom betamadnak sokan, hogy biztos pasi, igazából az sem érdekel. A lényeg, hogy szoktam fantáziàlni fiatalabbakrol, 15-17 evesekrol, mint ahogy a férfiak is a hasonlo koru nokrol. Eloben nem tennem meg, de gondolatban mar sok minden elofordult. Szivesen beszélgetnek hozzam hasonló nokkel anonim akar privátban. Ferfiak is tuti irnak majd, igyekszem kiszurni:).

2023. okt. 10. 21:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
46 vagyok és nő! Fhuu én bírom a fiatal fiúkat...de kb 18- 20 azért legyen😁
2023. okt. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem, ha a nő idősebb, nem a tapasztalat miatt, hanem mert jobban értékeli az odaadást, törődést, hűséget, meg talán normálisabban gondolkodik, mint a velem egykorúak vagy nálam fiatalabbak 27/f
2023. okt. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
53%
Azért legyen 18-19.A párom kedvéért mentem bele ilyen fiatallal, de nagyon nem bántam meg 😊 tényleg jó volt.
2023. okt. 11. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
3as izgalmasnak hangzik, csak nem 3masról van szó?
2023. okt. 11. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
77%
Szia 4. Igen volt 3as is, de amiről írtam az egy fiatal másik pár volt, akikkel voltunk.
2023. okt. 11. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
De jól hangzik😀😀
2023. okt. 11. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

AZtán az miért lenne baj ha férfival beszélgetnél és akár tudnál is beszélgetni vele???

Például én tudnék beszélgetni veled mert 24 év van köztünk.

Sőt abban is biztos lehetsz hogy nem fogok a farkamról képet küldeni.

2023. okt. 11. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Végre egy jó valasz, ha valóban pasi vagy😀😁😁 azért baj ha 40 es nő pasival beszélget mert 1.vagy párja van 2.vagy férje aki nyilván nem nézi jó szemmel ezt a kis affért...
2023. okt. 11. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

37 vagyok,és nekem is bejönnek a tini fiúk,főleg a magas,vékonyak.Sztorim is van ezekből bőven,és mondhatom,nem annyira ritkák ezek a dolgok,mint sokan gondolják.A környezetemben a 10+-os korkülönbséget már senki meg se említi,de jócskán ismerek olyan párokat,akiknél 20-30+ korkülönbség van.

Ennek sok okát látom,és egész biztos köztük szerepel az is,hogy annyi magyar költözött már el az országból,hogy egyszerűen nincs miből/kiből válogatni,színesbőrűekkel vagy bevándorlókkal pedig sokan nem szívesen "vegyülnek".Van aztán az a réteg,akik csak simán szeretik a fiatalabbakat,...azt hiszem,én is ide tartozom.

Én nem szégyellem,szerintem nincsen ebben az egészben semmi rossz,amíg a kölcsönösség szerepet játszik.

2023. okt. 30. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!