Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Felvettem ma farokgyűrűt....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felvettem ma farokgyűrűt. Tiszta eres lila volt. De állt mint a cövek. Csajom mondja vegyem le mert már kopp lila. De én élveztem. Lehet ebből baj?

Figyelt kérdés
jún. 7. 21:03
 1/10 anonim ***** válasza:
39%
Én is szeretem ahogy szorít
jún. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet igen, és nem rosszindulatból írom. Minden indok nélkül, poénbóül Ne használd. Mert a funkcióját tekintve, ezt azoknak találták ki, akinek már csak félig működik az erekcióhoz szükséges verkeringés. A pénisz artériás ere, alul az a nagy vastag, feltudja tölteni a barlangos testet, ami a pénisz merevsége. S a vénás ér szállítja el a keringés által távozó vért. Akinek funkcionálisan szükséges azoknak, a keringés ezen pontján már nem működik a tartós merevségért felelős "visszatartó billentyű, ezért is lankadnak gyorsan. A lila szín az a feltorlódott oxigénben szegény vénás vér, ami tartósan egy helyen maradva, szövetelhalást okozhat tartós távon
jún. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszi...

Mondjuk. Őt is izgatta az eres .Tovább is bírtam.

jún. 7. 21:38
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
De indokolatlan ne használd, mert a lila szín az az oxigén hiány miatt van, s az oxigén hiány szövetelhalással jár!
jún. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
51%
úristen
jún. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Annyival kiegészíteném, hogy ráadásúl a leírtak szerint kisebb méretet is használtál. A méret sem mindegy. Nekem már szükséges a használata. Amit vettem csomagba már csak kisebb méret maradt, gondoltam jó lesz az is. De olyan fájdalmat okozott hogy egy napig fájt. Olvasd el amit küldtem linken amit írnak!
jún. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
21%
Több hosszú párkapcsolatban használtam,nem lett belőle semmi baj.
jún. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
"kopp lila" Az meg milyen???
jún. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 mantis religiosa ***** válasza:
#8! Ne akard tudni!!!
jún. 7. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Noren1989 ***** válasza:
58%

#8, az az, mikor màr nem érzed, h van farkad.


KérdezőKém: kapjad le, mielőtt leesik.

jún. 8. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!