Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyi esélye van egy olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi esélye van egy olyan kapcsolatnak, ahol a férfi és nő, között 12 évnyi korkülönbség van?

Figyelt kérdés
A nő lassan 50 éves lesz, de lazán letadaghatja aszt a 12 évet.

jún. 6. 23:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%

Anno 21 évesen egy 42 éves nőt dugtam 2 éven keresztül!

Csodálatos volt!

jún. 6. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
44%
Működhet de: ha a férfi a fiatalabb, akkor kicsit necces, hogy hosszabb távon a nő már nagyon öregszik mellette. 10 év múlva az egyikük 60 körül jár, a másikuk a negyvenes évei végén. 60 éves nő, 48 éves férfi felállás nekem problémásnak tűnik...
jún. 6. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
52%

"Működhet de: ha a férfi a fiatalabb, akkor kicsit necces, hogy hosszabb távon a nő már nagyon öregszik mellette."

Még szerencse, hogy a férfiak kortalanok ugyebár...

jún. 7. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
70%

Igen a férfiak nem öregszenek, 60 évesen is 30-as nőt érdemelnek, hisz velük vannak egy szinten. :D

Egyébként ha jól megvagytok meg kell próbálni, majd tart ameddig tart. Nem tudni előre, de ezt akkor se, ha ti egy idősek vagytok. Ha jól megvagytok legyetek boldogok, nem kell foglalkozni másokkal.

jún. 7. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ha ezt itt kell megkérdezni akkor ez nem neked való.

Később is felvet majd sok ilyen kérdést és ez állandóan nyomasztani fog.

Egyébként ha szeretitek egymást semmi baj nincs ezzel.

jún. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Egy bizonyos kötödés van közöttünk, de szerelemnek nem mondanám.

Vannak közös témaköreink, jókat szoktunk beszélgetni, de 12 év azért szerintem sok.

Az ismeretségi körömben több olyan személy is van, ahol vagy a férfi, vagy nő volt az idősebb kb... 10-20 évnyi korkülönbségekkel, de mindegyik szakitással végződött.

Kicsit bizonytalan vagyok, soha nem volt még olyan kapcsolatom, ahol ekkora lett volna a korkülönbség.

Kicsit megrémített, amikor én aszt mondtam neki, hogy szeretnék rajta gondolkozni, és hogy nem vagyok biztos benne, utána erre az volt a válasza, hogy öngyilkos lesz.

jún. 7. 16:16
 7/12 anonim ***** válasza:
Működhet, bizonyos kritériumokkal, s hogy mik ezek, azt nektek kell megbeszélni.
jún. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Csak felvilágosításként:


AZ-AZT, nem pedig asz-aszt...


Barátságként,szexkapcsolatként működhet, de később ez a 12 év sokkal több lesz. 60-72, 70-82, stb.

Az egyik még aktív a másik meg már lehet alig tud járni is.

De bármi is lehet, a szeretet csodákra képes.

jún. 8. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

1#-es, a 42 éves nő még fiatal.

Ereje, szexualitása teljes birtokában van.

Elhiszem, h csodálatos volt, irigyellek is érte.


Mondjuk az 50-es se rossz...

jún. 8. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
"utána erre az volt a válasza, hogy öngyilkos lesz": innentől kezdve én már távol tartanám magamat tőle, kortól, mindentől függetlenül.
jún. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!