Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Jár még bárki rosszlányokhoz?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jár még bárki rosszlányokhoz? Bevallom, lenne rá pénzem, jártam is de jelenlegi árak mellett nagyobb örömöt lelem másra elkölteni pl. 1 óra árából olyat steak-ezek körbeszalad szám fejemen és jut kávéra, mozira, fogadásra és edzésre is belőle. Ti?

Figyelt kérdés

jún. 6. 21:04
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
76%
milyenek az árak most?
jún. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
66%
Csatlakozom az egyeshez, milyen árak vannak mostanában?
jún. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
89%
25-35 körül van egy óra. De az ár az extrától is függ.
jún. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
91%
Csak a fétisem kiélése miatt szoktam járni. Nem vagyok oda érte én sem. Régebben voltak próbálkozásaim civil lányokkal támogatói kapcsolat kialakítására, de komolytalan volt mind.
jún. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
75%
Igen de már nem inkább csajozok
jún. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
68%
Utcán még néha vadászok, de onnan is csak olyat viszek aki megmozgat, és bevállalja azt amit én keresek. Néha tényleg értelmesebb enni egy jót. :D
jún. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
30%
Én is inkább amatőr csajt keresek, inkább őt támogatom.40+F
jún. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
72%

25-30k körül van Bp-n most egy óra. Ja a k.rvázás sosem volt olcsó "sport", de nincs az a steak ami pótolná a dugást 😂

Ettől még jobban jársz, ha magadra fordítod a pénzt s k.rvák helyett inkább csajozol. Nagyobb öröm olyannal dugni aki kíván is, s nem csak a pénzedért tudja le a szenvtelen "fuvart".

jún. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
#8 élvezeti érték a közös nevező
jún. 7. 17:14
 10/20 anonim ***** válasza:
20%
Ezért pénzt kiadni. Sosem mentem k.rvához, nem is fogok. Inkább besteakezek és leszek 200 kg.
jún. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!