Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Jöttetek már össze/szexeltetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jöttetek már össze/szexeltetek olyan pasival akitől most visszagondolva undorodtok? Nem feltétlen a külsejétől (vagy akàr attól is ha nàlad pont ez volt) hanem a személyiségétől pl.?

Figyelt kérdés

jún. 6. 07:42
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
Nekem van olyan akit megbántam, mert utólag rájöttem hogy egy rossz ember volt.
jún. 6. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%
Sajnos igen. Nagyon sok mindenre megkért és meg is tettem nemi sok mindent mert teljesen oda voltam érte ő pedig ezt szépen kihasználta.
jún. 6. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
88%
Lakó társammal egy atmulatott éjszaka után szexeltunk. Másnap rohadtul bántam mert amúgy egy bunkó arrogáns, csajokat hetente váltogato srác. De tény hogy jól nézett ki, akkor este sajnos minden össze állt
jún. 6. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen egy barátnőm férjével mindig rám volt katanva de kerültem de egy alkalommal egy buliba voltunk ahol a barátnőm nem volt ott mind a ketten italoztunk és együtt indultunk meg haza mivel úgyis egy irányban lakunk aminek a vége az lett hogy az én lakásomon közöttünk ki
jún. 6. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
27%
Olyan hogy letezhet hogy valaki dug egy olyan sraccal jozanul akitol undorodik kulsore? Persze kozos beleegyezessel nem eroszakkal. Ez egy ostoba kerdes..meg a fiuknal ertheto hogy csunya lannyal dugnak mert nekik kb mindegy csak lyuk legyen
jún. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%

#3


Találd már ki, hogy te vagy a szegény áldozat.

jún. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!