Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon szégyenlős vagyok. Az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szégyenlős vagyok. Az jó ötlet, hogy teljesen sötétben csináljuk az elsőt, hogy ne lásson csupaszon a fiúm?

Figyelt kérdés
jún. 5. 22:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
74%
Aha..
jún. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem inkább menj vissza babázni és mesecsatornát nézni. Baromi éretlen vagy te még a szexhez. Majd talán pár év múlva.
jún. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
92%
Az is jó ha mondjuk karaokéztok utána elmentek autós moziba majd otthon osszebujva elaludtok
jún. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
80%
Igen.. Sötétben tuti sokkal perverzebb lesz. :)))
jún. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
92%
Engem némileg lelomboz, ha tök sötét van és nem látom a csajt. Csináltam már így, de jobb, ha van látvány.
jún. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy mások is írták lehet hogy még várnod kéne.

Ezenkivűl természetesen teljesen elfogadható a kérésed, hogy sötétben csináljátok ha ugy érzed jól magad. És nem csak az első alkalommal, hanem addig , amig lassan képes vagy hozzászokni a helyzethez. Ha ez "nem megoldható", akkor ne csináld. Úgy semmi értelme ha közben szarul érzed magad.

jún. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
91%
Nem jó ötlet. Az előjátékhoz, jó szexhez hozzátartozik szerintem az egymás testének látványától történő felizgulás is.
jún. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
90%

S mi van, ha a srác emiatt bénázik és “rossz lyukba” dugja be véletlen? Amúgy mindenhogy szégyenlős vagy, vagy csak a ciciket nem mered megmutatni?


Csukott szemmel is levetkőzhetsz neki, vagy levetkőztethet ő és akkor nem látod, hogy lát.


(Teljesen jó szándékból írom)

jún. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
58%
Csak vigyázz, a sötétben fel ne bukj a pasid farkában..
jún. 5. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem nem.

Mivel nem azzal a sráccal vagy akinek mindent meg akarnál mutatni szívesen. Ha igazán akarnád őt, akkor ez nem lenne kérdés. Te csak el akarod veszíteni a szüzességed minél hamarabb.

jún. 5. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!