Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk az valóban igaz, hogy az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk az valóban igaz, hogy az egyik heregolyótok lejjebb csüng mint a másik?

Figyelt kérdés
jún. 5. 18:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az egyik érezhetően nagyobb ezért lejjebb van, tehát rám ez igaz.
jún. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem néztem eddig. Van kis igazság benne. 🤣👌
jún. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen
jún. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen, és úgy tudom, hogy ez a jellemző.
jún. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Csajoknál is az egyik cici nagyobb, mint a másik picivel... ez pont jól is van így.. 🙂
jún. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
mindenkinek lejjebb van az egyik heréje mint a másik, nekem a bal oldali. Gondolom ennek az lehet az oka hogy ha összezárjuk a combunkat akkor ne tudjanak a herék összenyomódni.
jún. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Olyannyira igaz mint, hogy minden nőnek az egyik melle nagyob(v. kissebb) mint a másik!! :)
jún. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is, a jobb.
jún. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
60%
És olyan is van, hogy a pasik mindig valamelyik oldalt "hordják" a farkukat. Szerintem ezt az is befolyásolhatja, hogy melyik here van lejjebb/feljebb, mert akkor aszerint lesz kényelmesebb valamelyik oldalon neki.
jún. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
9-es ennek nem hiszem hogy köze lenne hozzá, a farkam mindig a heréim felett vannak, ráadásul nekem jobb oldalon van a farkam és a jobb herém van feljebb.
jún. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!