Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan kell “kiérdemelni” a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell “kiérdemelni” a kényeztetést, és a jó bánásmódot?

Figyelt kérdés
Szóval én is szeretném élvezni a szexet, mármint itt nem csak arra értem, hogy orgazmus szeretnék meg akármi, csak hogy jól essen. De már két külön férfitól kaptam meg, hogy “azt ki kell érdemelni”. Tudom, hogy annyira nincs jó testem, de igyekszem… Beszélgettem sok barátnőmmel is, meg azért itt is, máshol is olvastam, hogy a párjuk szinte lesi a kívánságaikat, és “addig nincs vége, amíg legalább egy orgazmusa nem volt a nőnek is”. De velem még sosem volt ilyen. Nem vagyok fadarab nő, mind a két párom imádta a lovaglót, és folyton azt csináltuk. Sokáig úgy voltam vele, hogy ez a “kiérdemlés” dolog mekkora hülyeség, és csak rossz partnereket fogtam ki, de mi van ha tényleg így van? Igyekszem egyébként építeni az önbizalmam, de nem könnyű. Bocsi, hogy ez ilyen össze-vissza lett.😅 22N

jún. 5. 17:37
 1/6 VadApuci ***** válasza:
100%
nem veled van a baj, hanem az exeiddel. kicsit önzően viselkedtek, és csak a saját örömüket keresték veled a szexualitásban. még a keményebb BDSM kapcsolatokban is, mindkét fél öröme a lényeg, nemhogy egy alap kapcsolatban. ha majd találsz normális partnert, akinek te is fontos vagy, akkor nem kell "kiérdemelned", hanem egyértelmű lesz a te örömöd is ;)
jún. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Horst ***** válasza:
72%

Ez a "kiérdemlés" egy teljes hülyeség. A szexnek mindkét fél örömét kellene szolgálnia. Valószínűleg szerencsétlenül választottál, 2 gyökeret.


33F

jún. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
58%

Nincs így

Rossz partnereid voltak

Szex az kölcsönös és de, neked is jár az orgazmus

jún. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
73%
Rossz hímsoviniszta, öntelt, fennhéjázó b.d.s parasztokat fogtál ki, s ez nem testalkatfüggő!
jún. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
75%
A szex akkor jó, ha mindkét fél, egyaránt élvezik, tisztelik egymást.
jún. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
79%

Gondolom sejted, hogy veled is probléma van, ha egyáltalán felmerűl benned az, hogy egy kapcsolatban bármit is ki kell érdemelni. És nem megától értendőnek tartod, hogy egy kapcsolatban két egyenrangú ember probálja élvezni a közös életüket, és mindent megtesznek a saját maguk, és a párjuk testi lelki jólétéért. És persze ezt nem valami romantikus elvárás miatt, hanem mert szeretik, tisztelik, ismerik a másikat, és önmagában örülnek a másik létezésének.

Szóval mindenkép furcsa, hogy ezt a "kiérdemlés" helyzetet egy percig is elfogadod, eltűröd bárkitől, bármikor is.

jún. 6. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!