Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Erotikus társkeresőn egész...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erotikus társkeresőn egész nap lelkesen írogattunk egy férfivel és már az időpontot is megszerveztük, képcserék is voltak, minden jó volt, akkor másnap miért ghostingolt mégis?

Figyelt kérdés

Konkrétan ez 4 napja történt, hogy erotikus társkeresőn egymásra írtunk. Hamar átmentünk messengerre. Reggel 8-tól este 8-ig kisebb megszakításokkal rengeteget írogattunk egymásnak, ki mit szeret a szexben, miket csinálnánk egymással, stb. Már a beszélgetés elején cseréltünk képeket és mindketten azt mondtuk minden rendben. Másnap reggel még rám írt egy jó reggelt üzenetet, amire én válaszoltam. Azóta semmi.


Mára lett volna a találkozó. Ha esetleg mégse tetszettem neki, akkor miért írkált estig lelkesen? Szerintetek mi történhetett?



jún. 4. 19:35
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:
Persze, majd itt nyilvánosan kiteszem a zsíros testemet szemlére, hogy aztán átkot szórjatok rám. 😂
jún. 4. 20:22
 22/30 A kérdező kommentje:
Higgyétek el, engem meg szoktak szexelni elég gyakran. Csak most kíváncsi voltam a véleményekre, miért viselkedett így ez a srác.
jún. 4. 20:24
 23/30 anonim ***** válasza:
42%
Ha nem itt,akkor privátba.
jún. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki egy ilyen oldalról ennyit csetel, az nem akar talizni.
jún. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 mantis religiosa ***** válasza:
86%
Lebukott a felesége előtt. A pancser. 😃
jún. 4. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
74%

#19 de miért kellene képet küldenie magáról? Nem az volt a kérdés, hogy a külsejével kapcsolatban mi a véleményetek róla..


Tipikus manipulatív hím, aki azt akarja, hogy a kérdező érezze magát hibásnak, hiszen "panaszkodik", de képet nem küld. De szerencsére a kérdező nem most jött le a falvédőről.

jún. 5. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:
26-os köszönöm. 😊
jún. 5. 07:12
 28/30 A kérdező kommentje:
A kép kérésnek is van egy udvarias formája. Pl. ráírunk az illetőre privátban. Köszönés, udvarias megszólítás, téma bővebb kifejtése, stb. Ha már esetleg mélyebben belemerülünk a témába és kialakul vmi bizalom, akkor esetleg küldök képet. Amikor valaki rám ír és azt látom, hogy két mondatnál többre nem képes, vagy úgy ír, hogy nem is köszön, az már nálam kuka. Főleg az ilyen kötekedő szájhősök, akik rám se mernek írni, hanem itt próbálnak alázgatni.
jún. 5. 07:20
 29/30 anonim ***** válasza:
87%

#28 Túl sokat látsz bele, leírom, mire gondolnak itt a képkérők:

-Höő, mé má, egy nő aki szexelni akar. Kérek képet és ha még fel áll rá rámegyek hö, agyjál mán képet he.

*Nem kap képet*

-Hö há ezé nem kellesz senkinek ribi


Ennyi a logika.

jún. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
0%

Amúgy én is megnéztem volna egy képet mondjuk nyaktól lefelé az anonymitás érdekében mivel az első gondolatom nekem is az lenne hogy lehet nagyon nem tetszettél az illetőnek csak nem merte kifejezni a problémáját lévén lehet hogy nem akart megbántani.

De nem erőltetni akarom a dolgot csak ez is egy nézőpont.

jún. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!