Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Erotikus társkeresőn egész...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erotikus társkeresőn egész nap lelkesen írogattunk egy férfivel és már az időpontot is megszerveztük, képcserék is voltak, minden jó volt, akkor másnap miért ghostingolt mégis?

Figyelt kérdés

Konkrétan ez 4 napja történt, hogy erotikus társkeresőn egymásra írtunk. Hamar átmentünk messengerre. Reggel 8-tól este 8-ig kisebb megszakításokkal rengeteget írogattunk egymásnak, ki mit szeret a szexben, miket csinálnánk egymással, stb. Már a beszélgetés elején cseréltünk képeket és mindketten azt mondtuk minden rendben. Másnap reggel még rám írt egy jó reggelt üzenetet, amire én válaszoltam. Azóta semmi.


Mára lett volna a találkozó. Ha esetleg mégse tetszettem neki, akkor miért írkált estig lelkesen? Szerintetek mi történhetett?



jún. 4. 19:35
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
63%
Ha ma estére mégis szeretnél valamit, lesz itt nemsokára pár jelentkező. Ez vigasztaljon.
jún. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
69%
Lehet jött egy jobb lehetőség?
jún. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
Dagadtak vagyunk mindketten. 😁
jún. 4. 19:40
 4/30 anonim ***** válasza:
83%
És mit szeretsz a szexben? Ennyit nekem is leírhatnál.
jún. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%
Amire gondolni tudok: vagy szorongós típus és beszart a találkozástól, vagy nem gondolta komolyan, csak kiverte, elmúlt a vágy, így kényelmes, beéri ennyivel.
jún. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg eszében sem volt találkozni csak szexcsetelni akart, fantáziálni, meg kicsapni a nyányót a gondolatra. Sajnálom, hogy így jártatok.. :(
jún. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
5-ös, hasonló dolgokra gondoltam én is. De hát megírhatta volna, nem haragudtam volna érte. Ez így rosszabbul esik, hogy csak úgy felszívódott.
jún. 4. 19:47
 8/30 A kérdező kommentje:
Hát köszi 6-os. Megmondhatta volna, hogy csak szexcset érdekli.
jún. 4. 19:48
 9/30 anonim ***** válasza:
72%
Mennyire vagy "dagadt"?
jún. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%

"Ez így rosszabbul esik, hogy csak úgy felszívódott."


Ne essen, a ghostingolás ilyen oldalakon sosem személyes, mindenki csinálja. Itt nincsenek kötöttségek én udvariaskodni sem kell túlzottan, úgyhogy abszolút ne vedd magadra.

jún. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!