Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, néger fiúkkal szexelné...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, néger fiúkkal szexelnétek?

Figyelt kérdés

jún. 4. 16:57
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
27%
10-es maradjunk annyiban hogy a te ingerkuszobodet nem erte el a buz, plusz vannak kevesbe erzekeny orru emberek vagy akik egyszeruen nem erzik intenziven a szagokat.
jún. 5. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
32%
A 6-os hozzaszolasatol elhatarolodom mert nagyon agressziv, rasszista. Viszont ne tagadjuk mar le a biologiai tenyeket..a feketeknek mas a testalkatuk szerintem az elismered, sok adottsagban “jobbak” mint egy europai ember. Viszont azt latod hogy mas a szinuk, ebbol adodik hogy mas a boruk es logikus higy mashogy reagalnak kulonbozo dolgokra, izzadekonyabbak pl es hat teny hogy bizony budosek. Nyilvan vannak kivetelek de nagy atlagban azok
jún. 5. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
34%

12: ez netto hülyeség. A testalkatnak semmi köze a testszaghoz.

Jóval több büdös "fehér" emberrel találkoztam, mint feketével.

Szerintem te nem is ismersz egyet sem, csak hajtogatod a téves sztereotípiákat.

Az meg hogy izzadékonyabbak, nettó baromság. A fehérek között is iszonyú eltérés van abban, ki mennyire izzad. Ezerszer jobban függ pl a testalkattól (pl túlsúly), a fittségtől és persze a szervezettől.

jún. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
37%
Tehat meghazuttolod az 5-os kommentelot? Pedig eleg hitelesnek tunik, nem csak odafingotta hogy budosek. Pont azert peldaloztam a testalkattal hogy abban is mas egy fekete, ahogy sok mas dologban is masnak kell lennie. Igy az alap testszaga is mas. Ha azok a feher emberek igenyesek lennenek magukra alapbol nem lennenek budosek. Aki illatos fekete ember az kulonosen figyel magara, tobbszor furdik naponta es megfelelo testapolokkal elfedi, vagy egyszeruen kivetel, mert azok mindig vannak. Biologiai teny hogy az alapbol sokkal budosebbek a feketek ezt kar tagadni. Viszont hogy legyen pozitiv is, nekik sokkal nagyobb atlagban a peniszuk.
jún. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
14%

14: kamu. Látom semmit sem tudsz a genetikáról.

Mindegy, jogodban áll tudatlannak és rasszistának lenni, nem nekem ciki...

jún. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
85%
Akik azt írják h nem büdösek azok szoktak a 4es 6oson 1méterre állni a csövesektől akik be vannak csinálva. Az egész villamos áthúzódik a villamos másik végébe mert olyan büdös van h a hányás kerülget, de mindig van egy két ember akik simán ott maradnak és mélyeket lélegeznek mert számukra mennyei illat. Na pont ezek írják h nem büdösek 🤣
jún. 5. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
65%
Jolenne kiprobalni de tul beszari vagyok
jún. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
62%

Nem.

Nem hagysz ki semmit, jót meg főleg. Örólj hogy b.szari vagy, de majd rád ír a kérdező.

jún. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
74%
Én a saját orromnak hiszek és sajnos tényleg büdik a feketék. Ezek után meg már irreleváns, hogy mekkora szerszámmal járkálnak.
jún. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
55%
igen. Sokkal jobbak a néger pasik.
jún. 6. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!