Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, néger fiúkkal szexelné...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, néger fiúkkal szexelnétek?

Figyelt kérdés

jún. 4. 16:57
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
50%
Ha bejon :)
jún. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
65%
Nem
jún. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
75%
Nem, undorodom tőlük
jún. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
75%
Nem, soha.
jún. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
81%

Nekem tetszettek már gimis koromban is, vágyam volt, hogy lefeküdjek egy néger sráccal, nem kertelek, az is mozgatta a fantáziámat, hogy na vajon mennyire lehet igaz a négerek esetében az a bizonyos sztereotípia :D .


Aztán elmentem egyetemre, azon belül is Erasmusra fél évre külföldre és több néger pasi is bepróbálkozott nálam ez idő alatt, amelyik szimpi volt, azzal mind bele is mentem az ismerkedésbe.


Csakhogy itt jött a bökkenő, egyikkel sem jutottunk el a szexig, ugyanis mindegyiknek eszméletlen büdösnek és taszítónak találtam a testszagát. Egyszerűen kibírhatatlan volt számomra. Az elsőnél azt hittem, hogy biztos csak ő büdös valamiért, de a harmadik-negyediknél már kezdtem gyanakodni, hogy a szimpla beszélgetésnél egymástól 2 méterre is ugyanazt a szagot érzem. Nekem nem jött be és inkább letettem róla...

jún. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
83%
Bármennyiszer leírtam amit az 5. válaszoló, mindig hülyének néztek. Még annyi hogy nem tudsz nemet mondani,, vagy is hiába mondod, hogy ne csinálj, nem értik a nem szót!
jún. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
79%
Nem.
jún. 5. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
75%
Nem.
jún. 5. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
8%

Igen. Eddig 3x volt ilyen, de simán lehet, hogy lesz még.

Érdekes módon egyik sem volt büdös. (Persze lehet, hogy csak azért, mert én nem vagyok rasszista.)

Ebből 2-vel kifejezetten szuper volt a szex.

jún. 5. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
78%
10: ez nem rasszizmus kérdése. A bőrüknek van egy speciális szaga, ami vagy tetszik valakinek, vagy nem.
jún. 5. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!