Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha kirpobálnám roma lánnyal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kirpobálnám roma lánnyal legegyszerűbb a rosszlányok vagy egy hétköznapi lány is elfogadna pénzt az aktusért?

Figyelt kérdés

jún. 3. 09:31
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
10-es jöhet az infó
jún. 6. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Voltam több roma csajjal is, és baromi jó volt velük!

Tüzesek, és bármit megcsinálnak. Ráadásul sokuknak meg sem kottyant az átlagosnál jóval nagyobb farkam amit csak kevés magyar csaj élvezett.

jún. 13. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nehéz ilyen roma csajt találni. Pedig Ózd Környékén élek, mégis. lehet ,hogy én keresem rossz helyen őket.
jún. 13. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Tavaly voltam egy hosszú hétvégére az egyik haveromnál Ózdon, és a belvárosban 10-20 percenként kínálta fel a szolgáltatásait rengeteg roma csaj miközben korzóztunk.

Lehetséges, hogy Ózd már nem B.A.Z. Megye? :D

jún. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!