Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, volt már olyan férfiva...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, volt már olyan férfival dolgotok, aki elélvezett, pihent pár percet és aztán újra kemény volt és újra b*szni akart?

Figyelt kérdés
Szerettétek? Kort is írjatok!

jún. 3. 08:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%
A párom ilyen volt a kapcsolatunk kezdetén. 26/N.
jún. 3. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
76%
Nagyon régen volt ilyen igen. Nagyon jó volt. A mostani párom jó ha egy menetet normálisan végig bír.
jún. 3. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
81%
Olyan is volt aki élvezés után le se lankadt, tudott tovább dugni. Baromi jókat szexeltünk, sajnos mellette egy gyökér volt, hamar vége is lett.
jún. 3. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
71%

volt olyan, hogy belem elvezett, ki se huzta, benttartotta, lelankadt bennem, smaroltunk par percig igy, ujra megduzzadt bennem es folytattuk.

eletem egyik legjobb elmenye volt

jún. 3. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
86%
Igen, imádtam is vele lenni.
jún. 3. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Több ilyen partnerem is volt.
jún. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Volt olyan is, hogy nektek elég volt, elélveztetek de ő újabb és újabb menetet akart?
jún. 3. 13:33
 8/13 anonim ***** válasza:
20%

#3

Meg is érdemled.

Gondolom "jó pasi" volt.

A kiválasztásánál meg nem az volt a szempont hogy normális legyen...

jún. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
35%

#2

Én ilyen vagyok.

Épp szexpartnert keresek😊


38/F

jún. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Van ilyen, ha a nő megfelelően jól néz ki, és érződik rajta, hogy még dugni akar.
jún. 14. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!