Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Masztinál hová élveztek fiúk?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Masztinál hová élveztek fiúk?

Figyelt kérdés

Nő vagyok csak érdekel hogy ki hova élvez ilyenkor.

Láttam már pár pasit élvezni de ilyet még sose a pasim ugy élvez ilyenkor hogy összefogja a bőrt a farkán.

Tehát a bőrbe élvez.

Ez csak nekem ennyire fura vagy más pasi is csinál ilyet?


jún. 3. 05:20
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
78%
Én még régen, körülmetelés előtt rendszeresen bőrbe élveztem, az oka pedig az volt, hogy nem kellett zsepi meg semmi, kimentem a mosdóhoz és ott kiengedték aztán mosás. Egyszerűbb és tisztább volt, mint mindent össze gec..ni.
jún. 3. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
78%
én zsepibe szoktam élvezni
jún. 3. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
78%

Zsepi

Levetett boxer

jún. 3. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
52%

A levegőbe, nézem mekkorát tudok lőni és remélem hogy mind rám hullik vissza és nem az ágyra.


B opció a zsepi


C ha nincs zsepi, akkor a bútorra, utána letakarítom

jún. 3. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
26%
Én is szoktam így csinálni, mert így egyszerűbb
jún. 3. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
26%
Ha egyedul csinalom akkor legtobbszor a hasamra utana letorlom. Szeretem latni ahogy spriccel. Nyilvan volt borbe is de nem az a gyakoribb.
jún. 3. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
26%
Zuhany alatt.
jún. 3. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 Erwin76 ***** válasza:
26%

Előfordul hogy,én is így élvezek el,de ritkán.

Legtöbbször máshová üritem.

jún. 3. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
0%
Nekem nem férne el a bőr alatt. A zsepi sem elég. Én engedem szabadon a padlóra, vagy asztalra, aztán a végén feltakarítom.
jún. 3. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
61%
Szerencsére hajlékony vagyok es a szerszámom is nagy, amikor élvezés közelébe kerülök, egyszerűen bekapom a makkom és a számba spriccelek. Utána tisztára tudom nyalni, szívni. Amikor nem így van, akkor a hasamra élvezek.
jún. 3. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!