Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Cuckold párok férfi tagjai...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cuckold párok férfi tagjai közt van olyan aki azt kérné a feleségétől , hogy valaki mástól szeretné ha teherbe esne ?

Figyelt kérdés
Van olyan férfi , akit ez izgatna fel igazán és mind ezt úgy , hogy teljesen komolyan gondolná és teljesen őszinte szeretetben tudná a saját gyermekének és a feleséggel együtt a sajátjuk ként lennének képesek felnevelni a születendő gyermeküket , teljes boldog , családi környezetben ?
jún. 3. 00:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
51%
igen
jún. 3. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
66%
Most kajak az lenne az izgalom tárgya, hogy az asszony egy másik férfi gyermekének ad életet? Én nem vagyok előítéletes, de nem sok ez egy kicsit?
jún. 3. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
20%
Igen,izgatna ha teherbe esne,a felnevelés más kérdés.
jún. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
59%
Igen izgatna.
jún. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
59%
Igen van.
jún. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
48%
Igen.
jún. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat , ám be vallom nem számítottam ennyi ( igenre ) .

Talán sok emberben meg sem mer fogalmazódni e kérdés gondolata , hogy esetleg a felesége egy másik férfitől essen teherbe és hogy annak a megfogant gyermeknek is úgy tudjanak örülni közösen , mintha a férjjel lenne közös , vér szerint is .

Én ezt nem tudom elítélni , csak meglepő számomra hogy valóban létezik ilyen is .

Számomra mind ez részben példás is , mert az őszinte szeretetről és elfogadásról szól egyben .

Én legalábbis ezt szűröm le a válaszokból , ha jól gondolom és értelmezem azokat s annak lényegét .

jún. 6. 20:14
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
Nálunk véletlen volt,de izgatott a dolog. Persze elvetette felnevelni azért más,azt már nem vállalnánk!
jún. 11. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
28%
Igen izgatna,ezért nem is bánnám.Beszéltünk is róla.
jún. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
29%
Igen.
jún. 21. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!