Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért fáj a puncim szinte...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fáj a puncim szinte minden szex után? Néha vérzik is. A pasinak elég vastag a farka. A puncim elég nedves, de mégis fáj amikor beteszi. Más férfiak játszottak egy kicsit előtte, fokozatosan tolták be, ő egyből. Lassan 1 éve szexelünk.

Figyelt kérdés
Minden alkalommal felszisszenek mikor beteszi. Azt mondja, hogy nem tehet róla, simán becsúszik. Nekem mégis fáj, nagyon feszít. Voltam dokinál. Egészséges vagyok, de hámsérülést észlelt.
jún. 2. 22:48
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
87%

Kérdező: az ötös és kilences válaszadó oly gyönyörűen összefoglalta a helyzetet, de segítek én is:

Tehát a pasid durván kefél téged egy éve és nem is hallgat meg amikor ezt szóvá teszed, de te ugyanúgy hagyod hogy durván keféljen.

Te mit javasolnál egy barátnődnek ha ezt mesélné neked? - javaslom az ötös válaszát újra elolvasni. Ha esetleg nem érted, akkor a kilencesét is.

jún. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
25%
Nemibetegség is okozhatja
jún. 2. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
88%

Ingerülté válik? És ki a jó édes anyját érdekli! Fizet érte, vay valami köt hozzá? Ha nem, akkor azonnal baxd ki, vagy nem tudod mert akkor megver?

Azonnal hajtsd el, mer az ilyen akkor is megakar maj rakni, ha nőgyógyászati bajod lesz. Dobd ki, hajtsd el, lapát, kuka!

jún. 3. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
12 volt dokinál
jún. 3. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Mert figyelmetleb a pasid, s ki kéne hajítanod
jún. 3. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Rúgd ki az ilyen tapintatlan,otromba faszit!


Minek az ilyen? Jobbat érdemelsz!

jún. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!