Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miskolcon szertnék olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miskolcon szertnék olyan magyar nővel szexelni pénzért aki nem túl előnyös kinézetű,hol kellene keresgélnem?

Figyelt kérdés

Nem gond ha telt én is az vagyok.


Viszont előzetes ismerkedés szükséges és előzőleg nyilvànos helyen talàlkozàs. Nem randizni akarok de ezek szükséges dolgok mindkét félnek.


Előnytelen külsejű pasi vagyok.

30F

A korkülönbség a nő javàra nem gond. Nem akarok rosszlànyokon keresni mert ott csak profik vannak nyilvànos talàlkàban nem lennének benne. Tàrs keresőn meg ezt felhozni nem lehet.


jún. 2. 13:28
 1/7 A kérdező kommentje:
Ha màr rosszlànyok volt màr valaki onnan valakivel?
jún. 2. 13:28
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
irány a fonoda és vegyél fel valakit :D
jún. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hallottam màr róla de kihagynàm az fontos hogy àpolt legyen. Sima lakàsos prostihoz mehetnék lehet azbis lesz.
jún. 2. 13:32
 4/7 anonim ***** válasza:
50%
Én meg szépet nem találok bro
jún. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Pedig annyi csúnya nő van itt, nem hiszem, hogy nem találsz pénzért főleg.
jún. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Lehet ami aki neked csúnya nekem nem az plusz előzőleg megismerném kicsit.
jún. 2. 13:50
 7/7 anonim ***** válasza:
59%
De sok értelme van ennek a kérdésnek
jún. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!