Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok, volt már veletek hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, volt már veletek hogy egy szenvedélyesebb csóktól akár nyilvános helyen felállt nektek?

Figyelt kérdés

Ez azt jelenti, hogy csak a csók volt nagyon jó, vagy a csaj jön be nagyon?

Többedik randi már ez, este egy téren sétáltunk, viszonylag kevesen voltak körülöttünk azért. És ő adott egy szájra puszit, én meg picikét lehet, hogy már kivagyok, mert visszacsókoltam, de elég heves lett, egymás hajában túrtunk, meg minden, nyilván teljesen össze is simultunk, elég sokáig csókolóztunk, és éreztem, hogy felállt neki. Utána mondta, hogy üljünk le oda a közeli padra, és még ott beszélgettünk, csak utána mentünk haza. Nem akartam rákérdezni, mert nem tudom mennyire komfortos ez neki egy nyilvános helyen.😅 Az első csókunk volt, azt hiszem picit túltoltam.🙈 Szerintetek rákérdezhettem volna? Nektek milyen érzés lett volna/volt? (Nagyon köszi, 20L)



jún. 1. 20:27
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Mi jó pár éve vagyunk már együtt, de konkrétan ez az oka, hogy máshol nem igen csókolózunk csak itthon. Mondjuk bóknak veszem, hogy ennyi év után is elég ha megcsókolom és már áll is 😄
jún. 2. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!