Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok, volt már veletek hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, volt már veletek hogy egy szenvedélyesebb csóktól akár nyilvános helyen felállt nektek?

Figyelt kérdés

Ez azt jelenti, hogy csak a csók volt nagyon jó, vagy a csaj jön be nagyon?

Többedik randi már ez, este egy téren sétáltunk, viszonylag kevesen voltak körülöttünk azért. És ő adott egy szájra puszit, én meg picikét lehet, hogy már kivagyok, mert visszacsókoltam, de elég heves lett, egymás hajában túrtunk, meg minden, nyilván teljesen össze is simultunk, elég sokáig csókolóztunk, és éreztem, hogy felállt neki. Utána mondta, hogy üljünk le oda a közeli padra, és még ott beszélgettünk, csak utána mentünk haza. Nem akartam rákérdezni, mert nem tudom mennyire komfortos ez neki egy nyilvános helyen.😅 Az első csókunk volt, azt hiszem picit túltoltam.🙈 Szerintetek rákérdezhettem volna? Nektek milyen érzés lett volna/volt? (Nagyon köszi, 20L)



jún. 1. 20:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy feláll egy jó csóktól, ezen nincs semmi extra. 34/F
jún. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Még egy nem szenvedélyestől is
jún. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Lazy Lover ***** válasza:
100%
Igen volt többször is
jún. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tapasztalatlan 26 éves exem volt. Minden hosszabb csóknál ez volt
jún. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ohh szóval ez így működik az egészséges férfiaknál. Jó tudni.😅 Az első barátom egyáltalán nem ilyen volt, de akkor ez normális.:)
jún. 1. 21:02
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sima csóktól is feláll, vagy ha ülök mellette a padon és símogatom a hátát vagy a lábát
jún. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy hosszabb, hevesebb csóktól persze, mindig azonnal feláll. Pedig 31 vagyok, évekóta házasságban.
jún. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
72%
Aranyos. Kb. csak melegítőgatyában látszik, nem veszi észre senki más. Mondd neki, hogy valamit érzel odalenn, és tudni akarod, mi az:)
jún. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Elég sokszor
jún. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen,persze,ha Ő is finoman,szenvedélyesen,s izgatóan csókol,ahogy én is!


De sajna régóta szingli pasi vagyok,s ilyenbe is rég volt részem,mert nehezen lehet erre is nőt találni!


Pedig nagyon vágynék rá,mert én is imádok csókolózni...is.

jún. 2. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!