Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők! Mekkora, milyen tág a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Mekkora, milyen tág a hüvelyetek?

Figyelt kérdés

jún. 1. 14:22
 1/8 anonim ***** válasza:
94%

Nem tudom, nem mértem még vonalzóval. Viszont mivel már szültem egy majdnem 4 kilós gyereket, így mondhatom, hogy nagy :D

Ennek ellenére mikor párom berakja, igencsak szokott feszíteni, pedig eléggé benedvesedek.

Tudod, a hüvely az elég rugalmas..

27N

jún. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%
Meg sosem mertem
jún. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%

Milyen tág a hüvelye valakinek?Ezt nem olyan könnyű megválaszolnj mint a férfiaknak hogy mekkora a péniszük.


Vannak, akik kegel gyakorlattal képesek teljesen összezárni a puncijukat ugy hogy a 2 szemközti fal összér.

És lehet hogy ugyanez a nő aki erre a dologra képes, kesőbb szül és 12-14 szélesre kitágul a vaginája.


A picivel könnyebben megválaszokható kérdés hogy mi az a szélesség amit azért órákig tartó előjáték és tágítás nélkül is még inkább élvez a nő mint fáj neki. És ez a méret jellemzően 5 centi körül van.


Az hogy akármilyen vastag -és itt sokszor már elméleti vastagságokról beszélünk- farkad lehet a női hüvely kitud tágulni bármekkorára, az egy butaság. De sajnos nagyon sokszor olvasok ilyet.

Még ha félre is tesszük azokat a dolgokat hogy a nő élvezni akarja a szexet és nem elviselni, illetve hogy egyik fél sem akar 10 óra előjátékot akkoris tény -és ezt nem is nagyarázom mert annyira triviális- hogy pl 1 méter szélesre emberi vagina a büdös életbe nem fog tágulni. De még a 12+ centi szélesség is olyan -ez pénisz esetében még mindig egy elméleti méret dehát olvastam már itt olyat hogy valakinek ekkora van- hogy habár egy baba kitudja tágítani ekkorára a vaginát, egy férfi, még ha valóban ekkora is a hímtagja, erre az életben nem lesz képes, mégpedig azért nem mert szülésnél a medence is megreped egy kicsit. Namost lehet a férfi akármekkora jani, meg állíthatja hogy neki kőkemény micsodája van, azért arra befizetek hogy mikor fogja a szivacsos péniszével megrepszeteni egy nő medencecsontját.


A legvsstagabb pénisz statisztikailag talán 7+ cm széles lehet, amit hacsak nincs valami egészségügyi problémája a lánynak, akkor igencsak sokáig tartó, izgatás, tágítás, fájdalom árán a nők nagy többségébe belehetne tenni, de mint írtam fentebb azért a legtöbb nőnek ha 5 centinél sokkal szélesebb a pénisz az már vagy nem kellemes annyira, vagy pedig tényleg idegesítően sok előjáték kell ahhoz hogy élvezni tudja.


Na és akkor most jöhetnek a szokásos kokmentekna 6+ centi vastag péniszt birtokló uraktól, akik leírják hogy ők sosem tapasztalátk hogy ne ment volna be egyből...

jún. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
69%

Alapesetben a huvely zart vagyis a falai osszesimulnak. Izgalom hatasara kitagul.


Aki kegel gyakorlatokat vegez annak nem lesz laza a huvelye. Leven szules utan is fogja csinalni.


Egy atlag ujszulott fejkormerete 36cm kb ekkora tud tagulni a huvely. DE szex kozben is ki lehet tagitani ugy h a nonek ne fajjon neked meg eltunik az oklod benne.

jún. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem is értem, miért hasonlítják itt össze a szüléssel a hüvely tágulásást,mivel ez normál körülmények között ez nem így van. Izgalmi állapotban nem fog úgy kitágulni.
jún. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
86%
Akik azt írják a péniszméretes, illetve szexuális élvezettel foglalkozó kérdésre hogy "egy baba is átfér rajta", azoknak, ha annyi eszük nincs is hogy felfogják hogy a szülés, a legtöbb ember életében aki átélte a legnagyobb fájdalom(igazából ez nem igaz, mert nagy valószínűséggel megszületni fájdalmasabb de hál' istennek azt elfelejtjük :D), azt tanácsolom hogy mérjék le a reggeli viszonylag könnyen, egyáltalán nem fájdalmasan kinyomott székletet, és egy ugyanolyan vastag és hosszú dildóval dugják seggbe magukat. Akkor talán megértik majd hogy más helyzetekben màshogy reagál a test ugyanakkora méretre...
jún. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Passz
jún. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
62%
Elég rugalmas vagyok és rendesen ki tudok tágulni. Szeretem a tágítós játékokat. 27L
jún. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!