Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Ismerkedésnél jobb,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ismerkedésnél jobb, ha egy pasi előre bevallja, hogy bébirépája van?

Figyelt kérdés
máj. 31. 07:07
 1/10 anonim ***** válasza:
88%

Hát ha szóba jön ilyesmi téma. De ha nem akkor elég hülyén jön ki.

Viszont ez szerintem nem redflag. Ettől még lehet ismerkedni, aztán ha egyszer oda kerül a sor kiderül mire képes.

máj. 31. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
23%
Jobb.
máj. 31. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%
Hát egy kibontakozó kapcsolatban úgyis felmerül a szex téma. És ott azért szerintem érdemes rávezetni. Mert nem jó dolog a zsákbamacska. Aztán ha ez nem probléma akkor úgyis tovább fut a sztori.
máj. 31. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
75%

Volt ilyen pasim. De jó dumája volt és tetszett emberileg. 3 éves kapcsolat lett belőle.

Ami a szexet illeti: se előtte, se utána nem nyalt ki nála jobban senki! Fantasztikus nyelve volt! Imádtam a csókjait is!

A pasi rendkívül figyelmes volt, érzéki, de ugyanakkor volt benne egy kis perverzió is, szóval nem volt vele unalmas, sokmindent vele próbáltam ki először. A pénisze 12cm volt, de viszonylag vastag és kőkeményen tudott állni. Mindig szép csupaszra volt borotválva, úgyhogy kívánatos volt! Könnyen befért a számba, fincsi íze volt nagyon. A dugásnál volt néha probléma bizonyos pózoknál, de ezzel simán együtt tudtam élni.

máj. 31. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
az oke hogy felmerul a szex mint tema, en is rengetegszer beszelek iylenekrol lanyokkal de eddig kb ketto kerdezett ra konkretan a meretre es azok is pont azok a tipusak voltak akik igenyteleneknes mindenkivel osszefekszenek. Szerintem az visszataszito ha egy lany rakerdez
máj. 31. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Max ha komolyra fordul a dolog, ne legyen meglepetés.
máj. 31. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
73%

Volt ilyen igaz csak szex kapcsolat volt. Ismerkedés alatt mondta hogy neki kicsi. Adtam egy esélyt neki mert nagyon bejött a pasi.

Aztán hiába kicsi volt de annyira nagy volt a vonzalom hogy szexelni összejártunk még ha néha nem is volt mindig kielégítő a szex.

máj. 31. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
5: egyetértek. A legnagyobb redflagek egyike, ha erre rákérdez egy nő. Unintelligens, éretlen, proli személyiségre vall.
máj. 31. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
63%

mi az a bébi répa?

Kics a fa$od?

Ne,ne valdd be!!

Ott helyszinen legyen a meglepetés,hogy nem tudod megdugni!Vigyél egy műfa$t,hogy valami azért legyen!

máj. 31. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha neki nem gond hogy akkor itt az ismerkedés vége.
máj. 31. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!