Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sose az vonz szexuálisan, aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sose az vonz szexuálisan, aki lelkileg. Ezzel mit lehet kezdeni? 19L

Figyelt kérdés

Olyan szempontból szerencsés vagyok, hogy nagyon értelmes, művelt, vicces, szerethető srácokat vonzok be. Elképesztő szerencsém van ezzel, pláne mivel nem arról van szó, hogy szexuálisan ne lennének vonzóak. Jól néznek ki, nem undorodok tőlük, izgat a közelségük.

Viszont van egy másik férfitípus, akinek hosszútávon valamiért sose kellek, viszont ők sajnos őrülten felizgatnak. A szívem hevesen ver, megszólalni alig tudok, gyakotlatilag minden porcikájukba külön-külön szerelmes vagyok. Több ilyen férfit kellett már visszautasítanom, mivel csak 1 éjszakát akartak volna.


Nem tudom, mit gondoljak. Akik tényleg vonzódnak hozzám (esküszöm külsőre ugyanúgy néznek ki, 3 ilyen fiút is ismertem) azok se "jófiúk", ők is izgalmasak, kijövök velük, el tudom képzelni, hogy együtt vagyunk. De velük soha nem érzem azt a nemi vágyat, amit a másik férfitípussal (ezek a férfiak is külsőre nagyon hasonlítanak egymáshoz).

Ezzel mit lehet kezdeni? Xd bele kell törődnöm, hogy sose fogok úgy megvadulni a páromért? Vagy az idő segít ezen? Még nem volt barátom, de most úgy néz ki, hogy hamarosan lesz. Vele ugyanez a helyzet. Aranyos, vicces, jóképű, de nincs az hogy ránézek és összepisilem magam, annyira tetszik.



máj. 30. 20:51
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
78%
☕️☕️☕️
máj. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
69%
Ugyanígy vagyok
máj. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
68%

Mit? 19 éves vagy, élj még pár évet.... mégis miért lenne ez akkora hatalmas dolog hogy (remélhetőleg) 3-4 év alatt ezek estek meg veled?

Simán ismerkedhetnél azokkal az emberekkel is akiket írtál, kiéled magad és majd megtanulod a saját károdon, hogy nem olyan jók... vagy amúgy sem kell rögtön elítélni valakit, azért, mert valahogy kinéz... Ha csak dugni akar, akkor meg arról tudni kell, hogy nem minden ember egyforma, és eléggé normális ha nem 20 évesen keresnek komoly kapcsolatot... majd később... Ne problémázz már ilyen fiatalon.

máj. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
#3 Nem szeretném "kiélni magam". Nekem abban semmi szórakozás nincs, ha fél óráig jól érzem magam, aztán a másik lelép. Nem éri meg minden ilyen pasival összefeküdni, akik világosan a tudtomra hozzák amúgyis, hogy hosszútávra nem kellek nekik. Úgy lenne a tuti, hogy: megőrülök érte+ nem csak megdugni akar. De ilyennel nem találkoztam soha, ez a bajom.
máj. 30. 21:06
 5/22 anonim ***** válasza:
22%
Mert te a rossz fiúktúl nedvesedsz, de nekik nem kellesz komolyan. S a jó kisfiúk neg odavannak érted, de unalmasak érted? A rosszfiúk is egyszer megjavulnak de ki tudja mikor.
máj. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
75%
Le fognak pontozni de sebaj. Én állítólag jóképű, stb vagyok, az az igazi rosszfiú. Én meg tartós kapcsolatot szeretnék. De a lányok nem mernek velem maradni, mondván jobb ha ők mennek mint ha én "dobnám őket. Már nincs energiám bizonygatni, mert már beskatulyázott a sztereotip gondolkodás.
máj. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
46%

Ha rossz fiú lennél, nem akarnál kapcsolatot. Én csak látszat miatt akarok valaki állandót, a többi mellé, de igazából senki nem mer velem kezdeni. De érthető, taxis vagyok, megvan a hírem, ha valaki beajanlkozik és jól néz ki én aztán nem fogom visszautasítani. Régebben voltam jó fiú, aztán megismertem az exem, minden ott kezdődött. Sosem akarnák komolyat, csak eljátszom, hogy minél tovább dughassam a csajt, meg másikat harmadikat.


Le lehetek pontozva, nem igazán érdekel srácok 😘 vagy csajok😘

Am ja, csúnya dolog a megcsalás, tudom, dehát ez van. Boldog e vagyok? Nem, soha nem is leszek, akkor voltam boldog, amikor elhittem az exemtol, hogy szeret, de ilyen sztorija mindenkinek van :) halistennek az a veszély se fenyeget, h szerelmes legyek, mert tudom magamat kontrollálni. Évek alatt megtanultam. Mindenkinek a legjobbakat sok szexet orgazmust... Ja és boldogságot 😘❤️

máj. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Nem a rosszfiúkra gondoltam emberek xd. Nincs hervasztóbb a fuckboyoknál, ha bepróbálkoztak nálam, azonnal lepattintottam őket. A férfitípus, amelyik vonzódik hozzám általában, az a közvetlen, humán beállítottságú, melegszívű, tisztelettudó típus. Ezt nagyon értékelem, nagyon tetszik.

Ezzel szemben a férfitípus, amelyik nagyon felizgat, az a ridegebb, reál beállítottságú, hűvösfejű, kicsit talán kocka, nagy önbizalmú fajta. Ezek a férfiak is ugyanúgy kedvesek a barátnőikhez, ugyanúgy tisztelik és becsülik őket. De valamiért soha nem szeretnék, ha a barátnőjük lennék xd. Vonzódnak hozzám, de csak testileg. És nem tudom megfejteni, miért.

máj. 30. 21:43
 9/22 anonim ***** válasza:
86%
Ambivalens nemi vágyak, még nem ismered eléggé magad, a benned dolgozó blokkok, gátlások még nem engedik, hogy önmagad lehess. Idővel változni tud, ha változni akarsz!
máj. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
45%

Engem is a rosszfiuk, az izig- verig kosok vonzanak. Voltam is eggyel együtt, nagyon jo volt a szex,tenyleg valami elkepesztoen jol mukodott,pedig en meg a masik veglet vagyok, egy halak.

Lelkileg viszont nem vagyok vele egy szinten, szeretem a gyenged, gondoskodo, nem egocentrikus ferfiakat is, viszont ok meg szexualisan nem inditanak ugy be.

máj. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!