Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire gáz ha felizgatnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gáz ha felizgatnak az idős férfiak?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok, és sokszor fantáziálok az angol és infós tanárraimról akik 50+ osok. Nagyon rosszul is érzem emiatt magam. De valahogy mindig ott lyukadok ki a gondolatom hogy ha alkalom adná szó nélkül belemennék a szexbe.

Ez mennyire gáz?



máj. 29. 16:35
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
76%
Nem túl szokásos, de nem gáz. Úgy tapasztaltam, ha nem is sokan, de akadnak fiatal (18-23 körüli) nők, akiknek bejön a korosztályom. (48/F)
máj. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
52%
Nem gáz. Ha neked az érettebb férfiak jönnek be, akkor velük fogod keresni a boldogságot.
máj. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Semennyire. Én sem bírom a velem egykorú pasikat, minimum 10, max kb 30 év korkülönbség volt kb eddig minden pasival.
máj. 30. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!