Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Erről a lányok többsége tud?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erről a lányok többsége tud?

Figyelt kérdés
Volt szerencsém szórakozóhelyen összeszedni egy csajt, utána fel is vittem magamhoz, de a puncija elég erősen szaglott, nem is értem ilyet hogy lehet megengedni. Meséltem több haveromnak is, azt mondták tesó, ez egy ilyen műfaj, ne csodálkozz, a többségük olyan, hogy észre sem veszi milyen szaga van ott lent. És így vannak nagyra magukkal...

máj. 29. 01:25
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Az én puncimnak jó illata van aki szerint nem, az szopjon szöget


Lehet fertőzése volt vagy csak nagyon megizzadt a buliban. Vagy te vagy finnyás aki azt se tudja mit kéne éreznie

máj. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
52%

Az én puncim nem büdös. Egy fél napos utazás után 40fokban sem.

Wc után vagy csak úgy napközben is megtörlöm nedves törlővelha lehetősegem van rá. Szex előtt meg pláne. Főleg ha nem tudom megmosni magam előtte. Bugyit is cserélek egyszer legalább napközben.


De

máj. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
78%
Szex előtt nem szoktatok megmosakodni? Főleg buli után?
máj. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
hát na, ez kellemetlen de sajnos ilyen egy punci. nem lehet mindig frissen mosott.
máj. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
hát ilyen ill. szinte bármilyen esetben, főleg alkalminál kötelező a zuhany és a gumi mindkét fél eü. problémák elkerülése miatt.
jún. 1. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!