Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vérpéniszem van, ami nyugodt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vérpéniszem van, ami nyugodt állapotban kb 6 cm, mereven 19 cm. Mit csináljak, ha nem hiszik el?

Figyelt kérdés
Elkezdtek vele cikizni, már az egész város úgy tudja, hogy kicsi van. Hiába mutattam képet erektálva, alsó gatyában, nem hitték el, hogy akkora , mert ugye nyugodtan nem látszik.Nagyon ciki, így nem is tudok kezdeményezni senkinél, mert kb mindenki kicsinek tart. Nem tudom, hogy bizonyítsam be az igazam?

máj. 28. 18:55
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%
Egy város mondjuk alaphangon 10 ezer lakost jelent. Szóval, 10 ezer ember csak is téged cikiz a városban és semmi más dolga nincs? Ezt a kamu kérdést. Kicsit kitalálhattál volna jobb hazugságot is.
máj. 31. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Na, azóta szétnéztél más városokban?

El nem tudom képzelni, az ország melyik szegletében élnek ilyen világtalan emberek, akik nem vágják, hogy hogy működik egy farok. A vér pénisz a legnagyobb truváj: csiribí - csiribá, tádámm! És legalább jó kemény, ami azért valljuk be: nem hátrány. Ezt sok szafaládé mérettel arcoskodó alak nem mondhatja el magáról....

aug. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!