Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vérpéniszem van, ami nyugodt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vérpéniszem van, ami nyugodt állapotban kb 6 cm, mereven 19 cm. Mit csináljak, ha nem hiszik el?

Figyelt kérdés
Elkezdtek vele cikizni, már az egész város úgy tudja, hogy kicsi van. Hiába mutattam képet erektálva, alsó gatyában, nem hitték el, hogy akkora , mert ugye nyugodtan nem látszik.Nagyon ciki, így nem is tudok kezdeményezni senkinél, mert kb mindenki kicsinek tart. Nem tudom, hogy bizonyítsam be az igazam?

máj. 28. 18:55
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
83%
Melyik az a város?
máj. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
71%

19cm? Hmmm... Ha tényleg annyi, én elterjesztem rólad, hogy nagy van és jól is bánsz vele! 😉

22L

máj. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Tedd ki nekik aztán majd fordul a helyzet. 19 az komoly méret az én 14 esem mellett😀
máj. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
45%

Engem kinevettek 8dikba mikor fürödtünk.Mert ilyen 6centis volt +7-8 centi mikor aktivizálódott.

Aztán szakközépben 10-11 lett nyugalomban.

Balatonon a faházban a fiúk farok versenyt csináltak.Én is felemeltem a takaróm erektáktan.

Kiszaladtak a szobából és azt kiabálták mekkora farkam van :)

máj. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
3as de hogyan? Álló f@sszal nem mehetek végig az utcán 😀
máj. 28. 19:09
 6/22 anonim ***** válasza:
85%
Az a lényeg hogy a lány szeresse a tiéd.#4 vagyok
máj. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
73%
Miért kéne végig menned az utcán,pl felmentek iszogatni a kocsmába hétvégén aztán kirakod a káreszt😀 hamar híre megy majd
máj. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Full kamu elne higyétek már
máj. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Nem kamu, de sajnos mindenki azt hiszi.
máj. 28. 19:50
 10/22 anonim ***** válasza:
Uh az jó nagy😀
máj. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!