Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kis farokra jo megoldás a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kis farokra jo megoldás a felcsatolhatós pénisz?

Figyelt kérdés
máj. 28. 07:36
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
89%

Már hiányzott a napi “kicsi a farkam” kérdés…

27N

máj. 28. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
1. EZ a 8-10 kisgyerek csak ezzel tud foglalkozni, és generálják a hülyeségüket.
máj. 28. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
28 eves vagyok nem egy kisgyerek
máj. 28. 07:47
 4/32 anonim ***** válasza:
60%
Az egyik ilyen kisf@szút tudom melyik, lebuktatta magát nálam. Xd
máj. 28. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
74%
Péniszköpeny. Mi néha használjuk a párommal. De ha jól nyalsz már az is jó pont. A legtöbb nő nem is hüvelyben megy el.
máj. 28. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
76%

#3: a gondolkodásod alapján mégis egy kisgyerek vagy. A párom egy 40 éves férfi, majdnem 2 éve vagyunk együtt. Az ex felesége egy veszekedés alkalmával a fejéhez vágta, hogy kicsi a farka. Mégis amióta együtt vagyunk, egyszer sem kérdőjelezte meg vagy tette szóvá, hogy “ugye elég neked a farkam?”. Egyszer beszéltem vele erről és azt mondta, hogy ha akarna sem tudna vele mit tenni, ez van neki, ezt kell használnia. Hozzátenném, hogy senkivel nem sikerült még hüvelyi orgazmust elérnem, csak vele. Nem, még a 17+ centisekkel sem. Nőjél fel agyilag is ne csak siránkozzál, ha már 28 éves vagy…

#1 voltam.

máj. 28. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
6-os megis eleg durvan megmaradt benne a frusztraltsag kulonben elengedte volna a fule mellett a beszolast es fel se hozza temaba a meretet.
máj. 28. 07:55
 8/32 anonim ***** válasza:
53%

#7 persze, legyen szó bármiről, nem csak erről. Ha nekem azt mondják, hogy ronda a szemem színe, undorító, persze hogy egész életemben ott marad a fülemben ez a mondat.

Viszont a páromnak bizonyítottam, hogy nem kicsi neki (szerintem). Kielégít, és imádom a farkát, és nagyon durván benedvesedek tőle…még ha nincs is olyan nagy mérete…

#1, #6

máj. 28. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
7-es mekkora van neki? Az onbizalomhianyosnak marad ott egesz eleteben a beszolas egyebkent nem normalis dolog.
máj. 28. 08:02
 10/32 anonim ***** válasza:
39%
Azért rettentően szánalmas látvány lenne így. Maradj inkább a kicsi pöcsödnél
máj. 28. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!