Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A buszsofőröknél miért szokás,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A buszsofőröknél miért szokás, hogy végigmérnek tetőtől talpig, amikor felszállok jegyet venni?

Figyelt kérdés
máj. 27. 16:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
74%
Feltehetőleg nagyon csinos vagy!
máj. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
70%
Szeretnéd hallani? Minél többször? Szép vagy, gyönyörü vagy! Izgato vagy! Szexi vagy! Mindenki csak téged szeretne, veled szeretne ....! Én is:-)
máj. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 mantis religiosa ***** válasza:
100%
Csórónak tűnsz, és nem nézik ki belőled, hogy van pénzed buszjegyre. 🤔
máj. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
89%

Vannak ilyen perverz vén buszosok.

Egyszer vettem egy jegyet, 5.000 resem volt csak, és tett rá egy megjegyzést, nem tud vissza adni, de elrendezhetjük máshogy is.

máj. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
#4 Az szép. Nekem legalább nem szólnak be semmit.
máj. 27. 17:21
 6/12 mantis religiosa ***** válasza:
85%

#4! Valljuk be, ez egy ügyes próbálkozás volt. Neki megmaradt volna a visszajáró, és még lett volna egy jó napja is. 😃


Egy fesztiválon láttam hasonlót, mikor egy srác táblával a kezében álldogált a büfé mellett, amire ez volt írva: sörért dugok? 😄😄

máj. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
87%

A potenciális lehetőségek:

1: Csinos vagy és úgy öltözködsz mint egy szajha.

2: Nagyon csúnya vagy, vagy hülyén nézel ki és nem a szépségedhez megfelelően öltözködsz.

3: Megeshet az is, hogy csak csinos vagy ( és nem ringyóként öltözködsz) De ezt kétlem.

máj. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
76%
Mert a buszsofőr is ember. Egyébként meg örülj neki, azt jelenti csinos vagy :)
máj. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
84%
Sokszor én is megnézem az iskolás lányokat felszálláskor pedig hozzájuk képest öreg vagyok... a legtöbb csinos, de van 1-2, akit ugyan látni is rossz, mégis ott ragad mind a 4 szemem.
máj. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
25%

4. Az ám a nagy kamu .

A te ötezresed akarta lerendezni???

máj. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!