Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyibe kerül egy Hivatásos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyibe kerül egy Hivatásos nővel lenni , milyen tarifák vannak ? Mi a szokás hogy mit lehet mert a Micsoda nőben láttam hogy a csókolózni nem lehet de minden mást igen és nekem kell gumit vinnem vagy majd ő fog adni ???

Figyelt kérdés

Azért kérdezem mert végre elszántan magam s úgy döntöttem hogy a szüzességemet egy prostinak fogom adni úgy se ér sokat max annyit hogy egy nyomasztó tehertől fogok megszabadulni .

S ismerve magamat elég lenne nekem szerintem max fél óra úgy is fel vagyok tüzelve elég alaposan



#Prosti tarifák
márc. 9. 19:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Mindent kérdezz meg tőle, ha felhívod, nekem volt, jhogy plusz pénzért szimpátia alapján csókolózni is lehetett, attól is függ milyen a csaj, és hogy az ország melyik részén élsz. Pontosan vigyél pénzt, esetleg az extrákra is, mert tuti rábeszél, de ha mondjuk két húszezrest viszel, és csak harminc az összeg, nem fog visszaadni, és én általában előre szoktam odaadni az összeget.
márc. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudsz telefonálni? Hogy fogod használni a nyelvedet, ha így elvitte a cica?
márc. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
39%
1 vagyok, és remélem, nem egy prostival fogod végül elveszíteni.. Én már akkor sok nővel voltam, mikor először mentem, és az első alkalommal lehúztak, és utána hetekig rossz érzésem volt.
márc. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
#3 Én meg egy olyan aranyos csajjal voltam aki 100x figyelmesebb volt mint egy átlag csaj. Szerencse kérdése.
márc. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem így 2024-re rendesen megdrágultak sajnos. 1 órára minimum 30 ezerrel számolj, fél órára 20-szal ha valami normálisabb hölgyről van szó. (+ Az extrák, ha igénybe veszel ilyet.)

Ne a Micsoda nőből indulj ki, az egyrészt ezer éves, másrészt film, amiknek nem szokott túl sok közül lenni a valósághoz, harmadrészt tök más kultúrában játszódik.

Gumit nem kell vinned, ha lakásoshoz mész.

Csókot sokan vállalnak, igaz, nem mindenki azért. Te tudod, nekem mindenesetre nem jött be prostival smárolni, 1-2 próba után nem is forszíroztam többször.

márc. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nyugati aluljáró és környéke, kamara erdő, szemétégető, szabadkai út 5k-20k függ a rejtett erőforrás minőségétől. Rosszlányok 15k-50k félóra. Sztriptízbárok táncosai 80k-150k. "Celebek", top 1% onlyfansesek 100k-500k/patron. Te döntöd el, hogy mennyit akarsz áldozni az első kúrásodra, még annyi, hogy mindenképpen szólj, hogy szüzesség elvétel lesz, akkor kicsit jobban figyelnek.
márc. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
74%

A lakásos prostik ára 20-25k körül van, de a csók általában mindenhol extra feláras. Ha megérzi, hogy szűz vagy akkor lehet megpróbál lerántani plusz suskával (semmi többletet nem fogsz kapni a pénzedért, csak bepróbálkozik).

Ha már első alkalom... inkább egy minőségibb, 30-40k-s csinos prostihoz menj, amelyiknek érzed a hangjából a telón, hogy nem futószalagos és legalább 1 órára fizess be! Az sem gond, ha tud masszírozni - legalább kellemesebb programod lesz.

márc. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm mindenkinek a tanácsát és úgy döntöttem inkább mégse fogok hivatásos nőhöz menni azért mert

Egyrészt csóró munkanélküli vagyok semmi pénzem sincs másrészt ismerve magamat mint gyors tüzelő mert úgy fel vagyok tüzelve hogy valószínűleg 5-10 perc alatt tuti elmennék s ezért nekem nem éri meg mert ahogy itt valaki mondta hogy ha a prosti kiszámolja hogy még tapasztalatlan szűz vagyok még jól le is húz rábeszél mindenfélére és hipp hopp azon kapom magam hogy nem 30 000 vagy 40 000 hanem akár 1 00 000 Ft is lehet a boldogságom vége

márc. 10. 11:58
 9/11 A kérdező kommentje:
Inkább megoldom családon belül , megkérem rá valamelyik női rokonomat így sokkal jobb lesz
márc. 10. 12:00
 10/11 anonim ***** válasza:
🤣🤣🤣
márc. 10. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!