Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyibe kerül egy Hivatásos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyibe kerül egy Hivatásos nővel lenni , milyen tarifák vannak ? Mi a szokás hogy mit lehet mert a Micsoda nőben láttam hogy a csókolózni nem lehet de minden mást igen és nekem kell gumit vinnem vagy majd ő fog adni ???

Figyelt kérdés

Azért kérdezem mert végre elszántan magam s úgy döntöttem hogy a szüzességemet egy prostinak fogom adni úgy se ér sokat max annyit hogy egy nyomasztó tehertől fogok megszabadulni .

S ismerve magamat elég lenne nekem szerintem max fél óra úgy is fel vagyok tüzelve elég alaposan



#Prosti tarifák
márc. 9. 19:29
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Én 20 percért 5000-et szoktam elkérni már csak azért is, hogy tutira hozzám jöjjön az illető. Lássuk be, nekem is megéri, hiszen egy óra alatt 15 ezret sehol sem keresnék.

Akit érdekel, írjon bátran.

ápr. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!